O nas


Wydawnictwo Nordapress P.P.H.U. to doświadczony i ceniony wydawca mediów lokalnych.
Za pomocą bezpłatnej prasy i internetu docieramy do szerokiego grona odbiorców na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Oprócz periodyków o zasięgu lokalnym, specjalizujemy się w wydawaniu magazynów o charakterze branżowym.

"Express Biznesu" skupia się na szeroko rozumianej tematyce biznesowej oraz na tematach związanych z polityką, funkcjonowaniem samorządów, czy lifestyle'm. Początkowo był wydawany jako pismo bezpłatne, od ubiegłego roku odbywa się sprzedaż w salonach Empik, dostępna jest także prenumerata.

Pozostałe magazyny to:
"Express Rolniczy", "Ślub i Wesele Pomorskie" oraz „Nieruchomości i Wnętrza”.

Nasze wydawnictwo


Portal prowadzi wydawnictwo Nordapress z Wejherowa, które wydaje bezpłatne gazety lokalne (Express Powiatu Wejherowskiego, Express Powiatu Lęborskiego, Express Trójmiasta i okolic Express Powiatu Gdańskiego, Express Powiatu Kartuskiego i Express Powiatu Puckiego), biznesowy magazyn Express Biznesu, pismo branży rolniczej - Express Rolniczy oraz magazyn ślubny Ślub i Wesele Pomorskie. Wydawnictwo prowadzi także portale internetowe - metropolia.info, gwe24.pl i gle24.pl oraz nasygnale.info

Nasi partnerzy:


Reklama


W kwestiach związanych z reklamą prosimy o kontakt:

Piotr Krzewicki

E-mail: p.krzewicki@expressy.pl
Tel: 796 944 155

Beata Michalak

E-mail: b.michalak@expressy.pl
Tel: 733 737 155

Danuta Bieszke

E-mail: d.bieszke@expressy.pl
Tel: 660 731 138

Małgorzata Mielewczyk

E-mail: m.mielewczyk@expressy.pl
Tel: 793 311 155

Zdzisława Mochnacz

E-mail: z.mochnacz@expressy.pl
Tel: 792 060 155

Rafał Laskowski

E-mail: r.laskowski@expressy.pl
Tel: 791 980 155

Kontakt z Nami


Redakcja w Lęborku
Plac Pokoju 3, piętro II, pokój 7,
84-300 Lębork
tel. 796 944 155
tel. 793 311 155
Redakcja w Gdańsku:
Aleja Zwycięstwa 24,
80-219 Gdańsk,
tel. fax. 58 55 333 40
Redakcja w Elblągu:
Ulica Saperów 6
82-300 Elbląg"
Redakcja NORDAPRESS
Adres: ul. Gniewowska 7
84-200 Wejherowo

Telefon: 736 16 92
Fax: 736 16 92
E-mail: biuro@expressy.pl