Z

Zefir – prestiżowy biurowiec ulokowany w Gdańsku przy ulicy Żabi Kruk zyskał nowego najemcę. Jest nią firma związana z branżą edukacyjną, która wespół z początkiem roku zagospodarowała 280mkw powierzchni biurowej.

Zefir to nowoczesny – czterokondygnacyjny obiekt biurowy udostępniający około 4600mkw powierzchni pod wynajem oraz 90 miejsc parkingowych usytuowanych na wewnętrznym dziedzińcu. Obiekt został zaprojektowany w zgodzie ze współczesnymi trendami architektonicznymi, które umożliwiają błyskawiczne i dowolne zaaranżowanie wewnętrznych przestrzeni. Niewątpliwym walorem nieruchomości jest jej położenie – bliskość głównej infrastruktury ze stacją SKM na czele sprawia, że obiekt jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla potencjalnych usługodawców.

Wraz z początkiem nowego roku jednym z nich okazał się trójmiejski oddział firmy NAI Estate Fellows reprezentowany przez Konrada Ziajkowskiego. Regionalny oddział wspomnianej firmy z siedzibą w mieście Neptuna oferuje kompleksowe usługi związane z wynajmem i sprzedażą nieruchomości komercyjnych. Obu stronom przedsięwzięcia zależy na wynajmie długoterminowym i długofalowej relacji.