W

Wywóz odpadów to dla przedsiębiorców często spory problem. Trzeba je bowiem poddawać utylizacji w ściśle określony sposób. Warto więc powierzyć to sprawdzonej i doświadczonej firmie. Przedsiębiorstwem, świadczącym usługi wywozu i utylizacji odpadów, jest Honest Karol Kleniewski. Gdańska firma oferuje też usługi z zakresu rozbiórki i wyburzania a także wynajmu kontenerów.
Głównym profilem działalności Honestu jest szeroko pojęta gospodarka odpadami. Firma ma w tym duże doświadczenie, na rynku działa bowiem już od 10 lat. Przez ten czas przedsiębiorstwo zdobyło duże zaufanie klientów – przede wszystkim ze względu na profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług oraz przestrzeganie surowych przepisów dotyczących utylizacji odpadów.
– Z sukcesami realizujemy zadania wymagające spełnienia norm ekologicznych ujętych w certyfikatach BREEAM, ISO 14001 czy LEED, których przestrzegania wymagają nasi klienci.
– Posiadamy zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie) – wyjaśnia Karol Kleniewski, właściciel firmy Honest. – Gwarantujemy przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami, rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przedsiębiorstwo rozszerzyło działalność o wynajem kontenerów, wynajem maszyn budowlanych z takich jak koparko-ładowarki, koparki gąsiennicowe oraz koparki przeładunkowe. Ponadto wykonujemy usługi budowlane w postaci prac ziemnych i rozbiórkowych- również tych o wysokim stopniu skomplikowania.
– Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy na terenie województwa pomorskiego – wyjaśnia Karol Kleniewski. – Do realizacji usług proponujemy własne kontenery, specjalistyczny sprzęt oraz rzetelną, terminową i niezawodną obsługę. Jeśli chodzi o prace ziemne to wykonujemy m.in. wszelkiego typu wykopy, niwelację terenu i budowę dróg tymczasowych. Ponadto zajmujemy się rozbiórką budynków, obiektów przemysłowych, mostów, linii technologicznych i instalacji oraz infrastruktury drogowej.