N

Największy dealer samochodowy Toyota i Lexus w Polsce ponownie dołącza do grona  partnerów jednego z najpopularniejszych klubów piłkarskich na Pomorzu. To dowód na głęboką wiarę w potencjał Arki Gdynia i wspólne osiąganie celów.

Zawarte porozumienie stanowi kontynuację długotrwałego związku, który trwa już ponad dwie dekady. To jeden z dowodów na duże zaangażowanie właściciela autoryzowanych salonów Toyoty w Trójmieście w lokalną społeczność sportową.

Grupa Walder jako partner Arki Gdynia chce wspólnie budować wartości oparte na pasji, profesjonalizmie i zaangażowaniu. Dzięki temu wsparciu, klub ma szansę kontynuować  drogę do sukcesu, jakim jest powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy w Polsce. Największy dealer samochodowy Toyota i Lexus w Polsce jest przekonany, że wspólnymi siłami oraz za pomocą wiary w moc sportu są w stanie osiągnąć wiele sukcesów i zbudować silne więzi społeczne.  

Uznana marka na Pomorzu

Arka Gdynia jest jednym z najbardziej uznanych klubów piłkarskich w regionie. Reprezentuje nie tylko wysoki poziom sportowy, ale także ducha walki i pasji, które są bliskie sercu Grupy Walder. Dlatego zawarte partnerstwo z klubem nie jest jedynie kwestią biznesową, ale też zobowiązaniem wzajemnego wsparcia i wspólnego dążenia do osiągania celów. Jako dealer, Grupa dąży do promowania wartości takich jak determinacja, profesjonalizm i innowacyjność. One są widoczne w działalności sportowej Arki Gdynia.  

Współpraca z Arką stanowi dla dealera samochodowego nie tylko umowę sponsorską, ale też partnerskie relacje oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu i wspólnych celach.

Samochodowy potentat w regionie

Grupa Walder to największa sieć dealerska, która obejmuje salony w województwie pomorskim (Toyota Rumia i Gdynia, Lexus Trójmiasto oraz Toyota Porfessional Gdańsk), kujawsko-pomorskim (Toyota Walder Bydgoszcz i Lexus Bydgoszcz) oraz od niedawna również śląskim (Toyota Zabrze). Oferuje szeroki wybór samochodów nowych i używanych, kompleksowe usługi, w tym serwisowanie, naprawy oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Firma kładzie nacisk na wysoką jakość obsługi klienta oraz dbałość o indywidualne potrzeby każdego kierowcy. Ten profesjonalizm przełożył się na wyniki w ubiegłym roku i zdobycie wyróżnienia Dealera Roku 2023, jako salon Toyota Walder Gdynia oraz Dealera LCV Roku 2023, którym pochwalić się może Toyota Professional Gdańsk na gdańskim Jasieniu.

Dlatego wszyscy mieszkańcy Trójmiasta oraz fanów Arki Gdynia, którzy odwiedzą salony Grupy Walder, mogą liczyć na pomoc doświadczonych doradców w znalezieniu idealnego samochodu na dane potrzeby.

fot. ofertytoyota.pl