T

To będzie trzecie spotkanie o z cyklu MeetMedia. W czwartek 25 stycznia w Puro Hotels w Gdańsku dwóch prelegentów będzie mówiło na temat video marketingu. Magazyn „Express Biznesu” objął Patronat Medialny nad tym wydarzeniem.

Dlaczego warto zainteresować się video marketingiem i zainwestować w programy do obróbki filmów?
– Dobrze przygotowana i przemyślana produkcja filmowa, niezależnie od tego, czy jest to spot reklamowy, czy film promocyjny, wzbudza emocje i zapada w pamięć odbiorców. Wszyscy znamy viralowe filmiki, które stały się przedmiotem ożywionych dyskusji w social mediach. Video marketing angażuje też mniejsze środki finansowe niż tradycyjne reklamy telewizyjne, jest również lepiej sprofilowany – koncentrujemy się bowiem na wybranej grupie odbiorców, która może być potencjalnie zainteresowana naszymi usługami. Dlatego z pełnym zaangażowaniem organizujemy Wam spotkanie, podczas którego Piotr Król oraz Mateusz Pieniążek przedstawią Wam tematykę w szczegółach, jakich nigdzie nie znajdziecie – podkreślają organizatorzy spotkania.

Piotr Król – Przedsiębiorca, informatyk, szkoleniowiec, wykładowca, mentor, pasjonat nowych technologii oraz pierwszym w Polsce digital coach. Doradza firmom oraz klientom indywidualnym w zakresie efektywnych strategii marketingowych opartych o najnowsze narzędzia dostępne na rynku. Od 11 lat projektuje usługi IT dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jest twórcą pierwszego na Pomorzu Pogotowia Komputerowego.

Michał Pieniążek 
„Tworzeniem treści wideo na potrzeby marketingu internetowego zająłem się 3 lata temu, mając już ośmioletnie doświadczenie w fotografii. Jestem współzałożycielem firmy Invest Studio zajmującej się produkcją filmową i zdjęciową oraz marketingiem sprzedaży. W grudniu 2017 byłem prelegentem i współorganizatorem konferencji “Uwolnij Twórczy Potencjał Smartfona” poświęconej wykorzystywaniu urządzeń mobilnych do kreowania wysokiej jakości treści multimedialnych. W filmie najbardziej pasjonuje mnie światło i jego wpływ na emocje widza – ale wiem też prawie wszystko o każdej nowej branżowej technologii pojawiającej się na rynku.”

Spotkanie jest biletowane (50 złotych), ilość wejściówek jest ograniczona.

Bilety dostępne są na stronie:
https://meet-media-promocja-audiowizualna-w-social-mediach.evenea.pl