K

Konkurs z nagrodami, ciekawe szkolenia, mnóstwo próbek i materiałów – to wszystko czeka na projektantów i architektów wnętrz współpracujących z Flügger farby.

Praca projektantów i architektów wnętrz potrzebuje stałego rozwoju, przypatrywania się trendom, jak i szybkiej odpowiedzi na zmieniające się wciąż wymagania Klientów. Flügger farby doskonale zna potrzeby sektora, dlatego też wspiera swoich partnerów biznesowych w ich codziennej pracy oferując im szereg wymiernych korzyści.
Jak podkreśla Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger w Polsce:
– Projektanci, dekoratorzy czy architekci wnętrz to duża grupa naszych Klientów, z którą nieprzerwanie chcemy budować, wzmacniać i rozwijać relacje. Staramy się być blisko naszych partnerów biznesowych, dlatego też cyklicznie w całym kraju organizujemy spotkania, prezentacje i szkolenia dedykowane do określonych grup wyspecjalizowanych projektantów wnętrz i architektów. Te spotkania są wysoce cenione przez uczestników a dla Flügger farby stanowią również niepowtarzalną okazję do zweryfikowania potrzeb branży.
Mowa o trendach
Prócz spotkań, których Flügger farby jest organizatorem, firma uczestniczy również w szeregu ogólnopolskich wydarzeń branżowych – targach, wystawach i seminariach skierowanych do architektów i projektantów wnętrz.
– Nasz harmonogram ogólnopolskich wydarzeń, takich jak targi designu i wzornictwa, wystawy, eventy branżowe jest napięty przez cały rok. Spotkania zaczynamy od 4 Design Days w lutym w Katowicach, a kończymy w grudniu na warszawskim Forum Dobrego Designu. Właśnie mamy za sobą dwa duże wydarzenia targowe, na których zaprezentowaliśmy nadchodzące Trendy kolorystyczne w 2018 r. Zaprojektowani – Krakowskie Spotkania z Dizajnem oraz wspomniane wcześniej Forum Dobrego Designu mają inną formę, jednak uczestnictwo, w każdej z nich jest dla nas równie ważne. Krakowskie Spotkania z Dizajnem w tym roku odwiedziło blisko 7 tysięcy osób. Byli to zarówno architekci, jak i studenci oraz klienci indywidualni. Z kolei Forum Dobrego Designu przyciągnęło ponad 800 osób. Tutaj grupa docelowa jest już inna, ponieważ są to wyłącznie osoby zawodowo związane z branżą. Duża frekwencja zarówno na prezentacji dotyczącej trendów, jak i na stoisku, duże zainteresowanie produktami marki Flügger, pozytywne komentarze, dobre przyjęcie nowych kolekcji tapet – tak, muszę przyznać, że jesteśmy zadowoleni z uczestnictwa w obydwu imprezach targowych – komentuje Małgorzata Undziłło.
Warto również podkreślić, że na Forum Dobrego Designu rozstrzygnięty został konkurs Dobry Design 2018 organizowany przez magazyn Dobrze Mieszkaj, w ramach którego Flügger farby odebrał prestiżowe wyróżnienie przyznane farbie Dekso 5 w kategorii „Przestrzeń dziecka”. Wyboru laureatów dokonało profesjonalne jury, złożone ze 150 architektów i projektantów, którzy nagrodzili najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.
Konkurs pełen skandynawskiego designu
Flügger farby to duńska marka z ponad 200-letnią historią. Jak potwierdza Małgorzata Undziłło:
– Nie mogło zabraknąć odniesienia do skandynawskiego stylu w organizowanym przez nas konkursie skierowanym do utalentowanych projektantów i architektów wnętrz. Design it yourself, bo o nim mowa, wzbudził duże interesowanie branży. Uczestnicy konkursu za zadanie otrzymali stworzenie własnej aranżacji skandynawskiego wnętrza, wybranego pomieszczenia domu lub mieszkania, z wykorzystaniem m.in. dwóch produktów marki Flügger Farby.
Przez 61 dni, 182 uczestników walczyło o nagrodę główną – wyjazd na Stockholm Design Week. Projektanci łącznie nadesłali 312 prac, z których jury w składzie: Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger; Maciej Wojcicki, Head Designer Fiona wall design; Ewa Trzcionka, redaktor naczelna magazynu Design Alive; Justyna Łotowska, szef redakcji Publikatora i magazynu Dobrze Mieszkaj oraz dr hab. Jan Sikora, ASP w Gdańsku, pracownia projektowa SIKORA WNĘTRZA wyłoniło aż ośmioro zwycięzców!
Listę nagrodzonych prac wraz z wizualizacjami można zobaczyć na stronie organizatora https://fluggerdesign.pl/
Wyjazd na Stockholm Design Weekto to główna, ale nie jedyna nagroda przygotowana przez duńskiego producenta farb dekoracyjnych i tapet dla reprezentantów świata branży architektury i designu. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne oraz zaproszenie do gdańskiej siedziby marki, gdzie laureaci będą mieli okazję obejrzeć fabrykę od kuchni, przetestować produkty Flügger oraz poznać osobiście projektanta marki Fiona wall Design Macieja Wojcickiego. Spotkanie zakończy uroczyste wręczenie nagród podczas kolacji w jednej z nadmorskich restauracji.
Flügger farby miejscem spotkań
Konkurs Design it yourself to nie jedyna korzyść, którą marka Flügger oferuje swoim partnerom biznesowym. Na architektów wnętrz w sieci sklepów Flügger farby czeka stałe wsparcie ze strony dedykowanego doradcy, indywidualne warunki handlowe na zakup całego asortymentu produktów oraz praktyczne narzędzia do pracy takie jak wzorniki Flügger 900, próbki tapet i okładzin, a także wzory tapet ze wszystkich aktualnych kolekcji. Materiały niezbędne do pracy projektantów i architektów wnętrz są również zamieszczone na dedykowanej dla nich stronie – gdzie można bezpłatnie pobrać bezszwowe tekstury tapet, wzornik kolorów 900 oraz karty produktowe i atesty.
Współpraca z międzynarodową firmą o ponad 200-letniej tradycji wiąże się z wysokim standardem i komfortem pracy. Flügger Farby oferuje architektom stałe podnoszenie ich kwalifikacji oraz wiedzy o produktach marki poprzez organizowane regionalnie warsztaty, oraz szkolenia. Przez 5 dni w tygodniu czynna jest również infolinia produktowa, na której wysokiej klasy specjaliści udzielają odpowiedzi nawet na najbardziej złożone i skomplikowane pytania.
Ponadto, sklepy Flügger farby to doskonałe miejsce, gdzie architekci umawiają się na spotkania ze swoimi Klientami. Projektanci mają tutaj do dyspozycji wszystkie niezbędne materiały, takie jak wzorniki kolorów Flügger, RAL, NCS, katalogi tapet, próbki wymalowane farbami, dostęp do Internetu i oczywiście przepyszną kawę.