J

Jak w nietypowy sposób połączyć świat sportu ze światem biznesu? Odpowiedź na to pytanie poznali uczestnicy Biznesowej Akademii Squasha, która odbyła się w kwietniu w Centrum Sportów Rakietowych w Gdańsku.

To nowe miejsce na mapie Trójmiasta, w którym można nie tylko pograć w squasha, ale też napić się kawy i spotkać z przyjaciółmi, stało się idealną przestrzenią do aktywnego spędzenia czasu połączonego z możliwością przeprowadzenia rozmów towarzysko-biznesowych.

Squash cieszy się w Polsce rosnącą popularnością i z każdym rokiem zyskuje coraz większe grono pasjonatów. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję dobrze poznać jego zasady, a także spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Na korcie mogli stanąć zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i początkujący gracze. Ci pierwsi powalczyli o wartościowe nagrody w Turnieju Squasha. Natomiast z myślą o debiutantach zorganizowano Akademię Squasha, w ramach której profesjonalni trenerzy dzielili się swoją wiedzą, udzielali rad i wskazówek.

Grze towarzyszył inspirujący networking, będący dobrą okazją ku temu, aby przyjrzeć się sportowym zmaganiom zawodników, a także nawiązać towarzyskie relacje i omówić zagadnienia biznesowe w luźnej, niesformalizowanej atmosferze.

 

Jednym z gości wydarzenia był Jan Kozłowski, polityk i samorządowiec, prezes Polskiego Związku Rugby, który wygłosił interesującą prelekcję.