W

W ostatni piątek czerwca Ewa Czertak wraz z komitetem organizacyjnym wydarzenia zaprosiła adeptki Akademii Marki z Klasą oraz właścicielki firm z Pomorza, Krakowa, Katowic, Warszawy na spotkanie integracyjne do Sopotu. Spotkanie odbyło się w Villa Antonina należącej do Katarzyny Dowgiałło – Edel.

Spotkania Marka z historią w tle to możliwość bezpośrednich rozmów o własnych markach w ogólnopolskim środowisku właścicielek firm.

Łączy nas marka. Kobiety biorące udział w spotkaniach lubią się, wspierają, szanują i podziwiają. Chcą dbać o budowanie relacji. Stąd pomysł cyklicznych spotkań Marka z historią w tle. Do udziału w spotkaniach zapraszamy osoby pozytywne, świadome siebie, z dobrą energią. Uczestniczki chcą spotykać się w gronie zaufanych kobiet. Stałymi punktami programu są zwyczajowo dobry humor i nieograniczony czas spotkania.

Akademia Marki z Klasą

Akademia Marki z Klasą pierwsza ogólnopolska i elitarna organizacja szkoleniowa dla CEO, przedsiębiorców – liderów, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie. Od 2012 roku buduje Dobre Marki i wzmacnia ich wartość w odbiorze rynku. Działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicieli firm w budowaniu rozpoznawalności i przewagi biznesowej. To również sieć, która integruje 240 adeptek – właścicielek firm z całej Polski, tworząc społeczność Marka z historią w tle. Akademia stwarza możliwość nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych; to miejsce, które przyciąga osoby pozytywne, świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę i strategiczny networking.

EWA CZERTAK, Buduje autentyczne marki Premium. Praktyk personal brandingu dla CEO, przedsiębiorców, trener biznesu, mentor. Twórca kursów premium budowania marki osobistej. Konsultant ds. wizerunku, PR i komunikacji w międzynarodowych organizacjach, mówca. Od 7 lat pracuje z ponad 240 przedsiębiorcami o ugruntowanej pozycji z całej Polski; uczestniczyła w procesie budowania i rozwijania ich marek.