K

Kompleksowa forma usług związanych z marką Citroen to najnowsza propozycja trójmiejskiej branży motoryzacyjnej. Na mapie Gdańska od kilku dni widnieje nowy punkt usługowy pod szyldem największego dealera samochodów na Pomorzu – „Grupy Zdunek”. Czy stworzenie nowego miejsca jest zapowiedzią noworocznego powrotu Citroena nad Motławę?

Otwarta strategia w sprawdzonym wariancie

Zakład usługowy zlokalizowany jest w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej 295. Oficjalne otwarcie miało miejsce w sobotę – 8 grudnia. Obecnie w salonowej ekspozycji znajduje się sześć fabrycznie nowych aut marki Citroen, które są premiowane w ofercie specjalnej. Ale to nie wszystko – w ofercie dostępnych jest więcej modeli – od Citroena C1, przez C3 czy C3 AirCross, po C-Elysee, C4 Cactus, minivana SpaceTourer (także w wersji „Grand”) i Citroena Berlingo. W drugiej połowie stycznia w salonie gościnnie pojawi się topowy Citroen C5 AirCross, którego premierę dealer planuje połączyć z dniami otwartymi. Jak się okazuje owa ekspozycja to tylko jeden z elementów usługowej strategii tytułowego przedsiębiorstwa. Odwiedzając salon można skorzystać ponadto z certyfikowanej oferty blacharsko-lakierniczej oraz autoryzowanego – w pełni kompleksowego serwisu.

Nadchodzi nowa jakość w motoryzacji

Poza konkurencyjnymi cenami jednym z ważniejszych walorów oferty jest obecność wykwalifikowanej kadry fachowców, którzy kierują się przede wszystkim indywidualnym podejściem względem klienta. Atutem kampanii przyświecającej powrotowi francuskiej marki do Trójmiasta jest także rozbudowana oferta rabatowa. Z okazji otwarcia przedstawiciele marki w Gdańsku przygotowali rabaty serwisowe sięgające nawet 30% oraz wielką wyprzedaż rocznika 2018. Profesjonalizm marki oraz elastyczne oferty promocyjne to kluczowe ogniwa symbolicznego powrotu Citroena nad Motławę.