S

Spotkania z Regionalną Izbą Gospodarczą Pomorza to doskonała okazja do uczestnictwa w wielu ciekawych projektach. Wyjątkowa atmosfera spotkań organizowanych przez nowoczesny samorząd gospodarczy ma na celu pobudzenie i ukierunkowanie rozwoju przedsiębiorczości w regionie.

Opisywana misja przyświecała także spotkaniu świątecznemu w ramach którego przygotowaliśmy relację zdjęciową. Spotkanie zorganizowane przez Regionalną Izbę Pomorza wypełnione było wieloma atrakcjami, od warsztatów kulinarnych, przez wykład dotyczący innowacyjnych metod motywacji pracowników, po… czary! Przybliżyliśmy naszym uczestnikom korzyści płynące ze stosowania magii w biznesie. W tym roku po raz pierwszy mieliśmy również przyjemność gościć zwycięzców funduszu granowego FIR.

Świąteczne przedsięwzięcie było także oficjalnym otwarciem nowej siedziby samorządu, która od niedawna mieści się w Gdańsku przy Alei Grunwaldzkiej 82 (CH Manhattan). Była to świetna okazja do podsumowań, dyskusji, efektywnego networkingu i nauczenia się wielu fascynujących rzeczy. W trakcie wydarzenia nasi goście mieli okazję do wymiany wielu spostrzeżeń z członkami zarządu oraz pracownikami biura ekspertami RIGP.

Zwieńczeniem wydarzenia była aukcja charytatywna na rzecz Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni.