G

Gdańska Strefa Inspiracji wypełniła się od marzeń za sprawą pierwszego spotkania z cyklu pt. „Na skrzydłach marzeń”. Spotkanie poprowadziła Anna Kunicka – właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ASDIMO wespół z Pauliną Marwińską – właścicielką agencji marketingowej MAARVIN.

Pierwszą prelegentką była współorganizatorka przedsięwzięcia – Patrycja Brendler, która słynie z projektowania luksusowej biżuterii. Podczas swego wystąpienia Pani Patrycja zwróciła uwagę na charakter wydarzenia, podkreślając, iż jest to forma inspirujących spotkań skierowanych względem kobiet, które realizują się zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Co łączy wszystkie kobiety zgromadzone na spotkaniu? Z pewnością jest to pasja oraz wspomniane już marzenia.

Spotkania z cyklu „Na skrzydłach marzeń” będą odbywać się regularnie. Na każdym kolejnym pojawi się inna prelegentka, która opowie swą historię zgromadzonym gościom. Historie kobiet sukcesu mają za cel ukazanie form przekuwania pasji w biznes, tak by w konsekwencji osiągnąć życiową równowagę.