C

Celem charytatywnego wydarzenia w restauracji Majolika było zebranie jak największej kwoty pieniędzy dla podopiecznych ze schroniska w Dąbrówce. Za sprawą dobroci zgromadzonych gości udało się zebrać aż 8000zł. Wydarzenie było także doskonałą okazją do zaprezentowania nowego menu, zespołu oraz filozofii restauracji Majolika, która to uległa zdecydowanemu odświeżeniu.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce nie zostało wybrane przypadkowo. W opinii organizatorów wydarzenia placówka cierpi ze względu na pozamiejskie położenie, dlatego często jest zapominana przez darczyńców. Na osobistą relację ze schroniskiem zwraca uwagę także managerka restauracji Majolika – Karolina Okroj, podkreślając, że ze schroniskiem w Dąbrówce łączy ją szczególna więź.
Zgromadzeni goście licytowali aż 8 przedmiotów i usług. Wśród nich warto wyróżnić chociażby indywidualnie dobrany trening personalny, catering dietetyczny, czy pakiet usług kosmetycznych. Po zakończeniu licytacji będącej etapem części oficjalnej, na wszystkich gości czekała kultowa dla tego miejsca beza.