W

W kwietniu w Gdyni dobyła się Konferencja Biznesowa Towarzystw Biznesowych, „Praktycy dla praktyków”. Kilkudziesięciu przedsiębiorców z różnych branż wzięło udział w wydarzeniu zorganizowanym przez Towarzystwo Biznesowe Trójmiejskie.
Oprócz wartościowych rozmów w kuluarach, uczestnicy mogli wysłuchać prezentacji zaproszonych gości. Adam Kłos – dyrektor Handlowy Portu Gdańsk, z prelekcją: „Port w Gdańsku, globalny biznes na wyciągnięcie ręki” Władysław Grochowski – założyciel i Prezes Grupy Arche z prelekcją: „Jak czerpać radość z prowadzenia biznesu i na tym zarabiać?” Janek Mela – znany podróżnik i działacz społeczny, z wystąpieniem: „zarządzanie porażką, czego nauczyłem się dokonując rzeczy „niemożliwych”. Marta Woźny Tomczak – dyrektor firmy Personia, która opowiedziała o „Efektywnym realizowaniu celów w życiu zawodowym i prywatnym”. Wiktor Jodłowski – założyciel firmy Talkersi, z prelekcją: : „Jak uniezależnić się od własnej firmy?”. Agnieszka Piesto – Prezes spółki Lexa sp. z o.o., z prezentacją na temat: „Czy inwestowanie w nieruchomości może być drogą do wolności finansowej?” Dawid Witych – założyciel agencji Webmetro, który zdradził „7 sposobów sposobów jak skutecznie pozyskiwać klientów z internetu.” Paweł Hermanowicz – Prezes Seahome sp .z o.o, który mówił o „Najważniejszej sprzedaży Twojego życia”.
Towarzystwa Biznesowe to ogólnopolska organizacja networkingowa skupiająca przedsiębiorców, którym bliskie są wartości chrześcijańskie, mająca na celu wsparcie w rozwijaniu firm członkowskich. Bazując na sprawdzonych rekomendacjach, uczestnicy spotkań mają możliwość poznania nowych klientów, inwestorów, oraz budowania relacji w gronie właścicieli firm.
Towarzystwo Biznesowe Trójmiejskie organizuje regularnie śniadania biznesowe w Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Spotkania odbywają się łącznie w 18 miastach w Polsce, w tym m.in: w Elblągu i w Słupsku.