W

W pięknym Olivia Sky Club odbyła się jubileuszowa, już 10 edycja spotkań organizowanych przez Biznes kocha Kobiety. Gości przywitała Łarysa Wujcik, organizatorka wydarzenia i inicjatorka wielu ciekawych projektów dla kobiet.

Niezwykle inspirujące prelekcje rozpoczęły panie z Cyber Rescue, Ewelina Dogońska i Weronika Bartczak. Mówiły o tym, jak zachować bezpieczeństwo w sieci i nie nabierać się na sztuczki oszustów. Podawały konkretne przykłady zachowań w internecie, które większość robi, a konsekwencją są m.in. przejęcie konta na portalach społecznościowych, kradzież środków w portfelu wirtualnym, włamanie na skrzynkę e-mail czy kradzież tożsamości w internecie, wyłudzenie kredytu. Magdalena Koszper, specjalistka od social mediów, pokazała pięć najczęstszych błędów, które popełnia wielu użytkowników instagrama. Podała użyteczne i pomocne w prowadzeniu profilu aplikacje a także porady czego nie warto jest robić, oraz kilka konkretnych wskazówek do natychmiastowego zastosowania dla użytkowników instagrama. Wioleta Magdziarz pokazała bardzo konkretne i praktyczne wskazówki, jak krok po kroku zbudować strategię pozyskiwania klientów przez internet, jak sprawdzić, czego szukają internauci a także jak przeanalizować grupę docelową oraz z jakich narzędzi skorzystać, by trafić do pierwszych i nowych klientów.

Jako ostatnia wystąpiła Łarysa Wujcik, autorka e-booka dla rodziców „Jak bum cyk, cyk! Zabawa uczy”, mówiła o tym, dlaczego będąc rodzicem malucha, warto jest, w pierwszym i najważniejszym okresie jego rozwoju, poświęcić więcej czasu na świadome jego wspieranie, głównie poprzez mądrą zabawę. Wszystko po to, by za kilka lat, po osiągnięciu dorosłości, dziecko poszło swoją drogą, uzbrojone w potencjał nabyty w dzieciństwie.