n

 

W PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą w dniach 29-31 maja odbędą się Targi Export Expo połączone z Kongresem Gospodarczym Europy Centralnej i Wschodniej. To pierwsze tego typu wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej, reprezentujących różne branże.

Organizatorzy przy współpracy z Izbami Gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej zaprosili na Targi około 2000 handlowców z krajów Europy Centralnej i Wschodniej oraz około 3000 polskich kupujących. Gośćmi wydarzenia będą również przedstawiciele ponad pięćdziesięciu izb gospodarczych z Albanii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy oraz Węgier.

Akredytuj się na targi Export Expo!Targi Export Expo są imprezą towarzyszącą ósmej edycji China Homelife Poland, gdzie zaprezentuje się ponad 1700 chińskich firm. Naturalnym etapem rozwoju tego przedsięwzięcia stało się stworzenie forum promocji produktów i usług eksportowych europejskich przedsiębiorców. Dzięki temu zapewniony jest udział w targach Export Expo licznej grupy importerów z Chin, zainteresowanych ofertą polskich producentów.
Podczas Targów odbędzie się szereg towarzyszących wydarzeń. Jednym z nich będzie III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, a także cykl warsztatów, poruszających między innymi problematykę międzynarodowej współpracy gospodarczej.

Akredytacja uprawnia do bezpłatnego parkingu na terenie Ptak Warsaw Expo. Organizatorzy zapewniają także bezpłatny transport autobusem, kursującym na trasie Dworzec Centralny – Ptak Warsaw Expo z oznakowanego przystanku pomiędzy dworcem a CH Złote Tarasy. Więcej informacji o targach znajduje się na stronie www.exportexpo.org.