J

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów Tomasz Stockinger zawitał do Cedrów Wielkich. Tym razem była to prywatna inicjatywa artysty, który rok temu wystąpił w cedrowskiej hali.

Aktor, wspólnie z wójtem Januszem Golińskim, najpierw uroczyście dał sygnał do startu Żuławskiego Rajdu Rowerowego, a później artysta podziwiał uroki mariny w Błotniku.

Cieszę, że artyści tak dużego formatu pamiętają o naszej gminie i sami z chęcią wracają do nas. Tomasz Stockinger był pod niezwykłym wrażeniem naszej przystani i już zapowiedział, że będzie tu wracał, ale już ze swoimi przyjaciółmi – mówi Janusz Goliński.

Odwiedziny artysty na pewno nie były przypadkowe. To właśnie uroki mariny w Błotniku spowodowały, że aktor chciał ponownie odwiedzić naszą gminę.

Co ciekawe naszą przystanią interesują się nie tylko celebryci, ale również przedsiębiorcy, którzy coraz chętniej lokują w sąsiedztwie swoje biznesy. W ostatnim czasie pojawiła się nowa firma budująca ekskluzywne jachty, która rozpoczęła budowę hali produkcyjnej w Błotniku. Dzięki temu żeglarski obiekt przynosi nam nie tylko sławę, ale także konkretne profity.