B

Bajdewind jest nową inwestycją w Łebie, która łączy nowoczesną architekturę i najnowsze trendy. Dużą zaletą jest też sama lokalizacja osiedla domów.

Inwestycja ekskluzywnego oraz kameralnego osiedla domów w otoczeniu lasu, jeziora i morza jest realizowana przez Baltic Sea House. Całość jest zlokalizowana w Nowęcinie, przy ulicy Lipowej. Osiedle znajduje się w samym sercu Mierzei Sarbskiej – obszaru Natura 2000, a dalej na zachód Słowińskiego Parku Narodowego uznanego przez UNESCO za miejsce światowego dziedzictwa (wydmy ruchome).

Przestronność w połączeniu z wygodą

Powierzchnia użytkowa domu wynosi 156 metrów, a dochodzi do tego również 450 metrów działki z ogródkiem, 20 metrów tarasu ogrodowego oraz dwa miejsca postojowe. Na wyposażenie każdego z domów składa się m.in.: okna Synego (nowoczesne, energooszczędne), inteligentny system Nexwell (pozwalający na sterowanie wieloma urządzeniami z pozycji jednego panelu), pompa ciepła Rehau (zapewniająca ciepło zimą oraz chłód latem), płytki elewacyjne Casalgrande Padana (są w całości wykonywane we Włoszech przy zachowaniu zrównoważonej produkcji dla środowiska) oraz drewniane drzwi Barański (wytwarzane z wysokiej jakości materiałów w nowoczesnym stylu).

Domy, które oferuje Baltic Sea House, są przestronne i projektowane z myślą o spełnieniu wymagań klientów, dla których ważny jest komfort i funkcjonalność. Dodatkową możliwością oferowaną przez firmę, która od 10 lat buduje na Pomorzu domu oraz apartamenty wakacyjne, jest wykonanie indywidualnego projektu wnętrza zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Lokalizacja obfitująca w atrakcje

Kolejnym atutem tej inwestycji to okolica. Bajdewind znajduje się jedynie 10 minut jazdy samochodem od centrum miasta. Tyle czasu zajmie potencjalnym mieszkańcom tego osiedla podróż też do pobliskiej szkoły podstawowej. Nieco bliżej znajdują się takie atrakcje i możliwości spędzenia wolnego czasu np. w gronie rodzinnym jak: przystań oraz wypożyczalna sprzętu wodnego, tor gokartowy, stadnina koni.

Centrum miasta dzieli od osiedla Bajdewind jedynie 10 minut jazdy samochodem. W podobnej odległości znajduje się również szkoła podstawowa, a nieco bliżej stadnina koni, tor gokartowy, przystań oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. W okolicy można odwiedzić fokarium, plażę, port czy park krajobrazowy. Dostęp do akwenów wodnych otwiera też możliwość wybrania się w podróż statkiem, czy spróbowania sił w sportach wodnych np. surfowaniu.