W

W najbliższy weekend odbędą się w Warszawie dwa ważne wydarzenia: Targi Nieruchomości Inwestycyjnych INRE oraz Targi Mieszkań i Domów.

Co ważne, obie imprezy będą miały miejsce na terenie warszawskiego EXPO XXI w dniach 14 i 15 października.

Szeroki wybór nieruchomości krajowych i zagranicznych

W drugiej edycji Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą niemal 30 wystawców, którzy przedstawią nieruchomości z różnych części Polski (m.in. BPI Real Estate, Geo Property Group, Grupa Tom Nieruchomości, Juno Lake II). Ponadto, nie zabraknie ofert z zagranicy: Cypru, Hiszpanii, Czarnogóry, Albanii, czy Turcji. Będą też propozycje z bardziej egzotycznych kierunków: Zanzibar, Meksyk, czy Emiraty Arabskie.

Na stoiskach wystawców będzie można poznać najlepsze nieruchomości, obliczyć szacunkową opłacalność danej inwestycji, ustalić wstępny plan inwestycyjny oraz nawiązać współpracę. INRE to nie tylko wystawa i stoiska, ale również dawka wiedzy z zakresu inwestowania w postaci otwartych wykładów, prelekcji oraz dyskusji w panelach.

Eksperci branży, którzy od wielu lat aktywnie inwestują, doradzają i pomagają pomnażać kapitał, spotkają się ze wszystkimi zainteresowanymi w dedykowanej Strefie Inwestycji. Pierwszy dzień targowych prelekcji otworzy wykład Kuby Karlińskiego – przedsiębiorcy, dewelopera, autora podcastu Inwestorium i książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, którą będzie podpisywał na stoisku.  Sekrety i niuanse inwestowania w nieruchomości zdradzą podczas prelekcji także Patrycja Burglin- Surowiecka oraz Agnieszka Mikos. W Strefie Inwestycji wystąpią także przedstawiciele firm oferujących zagraniczne inwestycje, przybliżając charakterystykę i specyfikę każdego z regionów prezentowanych na Targach.

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Ostatnia edycja Targów Mieszkań i Domów w tym roku

Podczas jesiennej odsłony Targów Mieszkań i Domów w Warszawie odwiedzający będą mogli sprawdzić nie tylko ofertę deweloperów, agentów nieruchomości, projektantów wnętrz, ale też zaczerpnąć sporej dawki rzetelnej wiedzy.

Dlatego w jednym miejscu odwiedzający zapoznają się z aktualną ofertą na rynku deweloperskim, ale też na stoiskach doradców kredytowych i banków można będzie skonsultować możliwości kredytowania zakupu. Wśród uczestników targów nie zabraknie firm oferujących elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz, a także architektów. Wielu wystawców przygotowało specjalne targowe oferty promocyjne, dostępne tylko podczas imprezy.

Tradycyjnie na targach organizowanych przez Nowy Adres nie zabraknie okazji do zdobycia konkretnej wiedzy. Do dyspozycji zwiedzających będą aż 2 sale seminaryjne: Strefa Zakupu, Strefa Finansów. W pierwszej z nich eksperci podpowiedzą, jak bezpiecznie kupić mieszkanie, a z pozostałymi ekspertami będzie można porozmawiać o tym, jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze  oraz jak nie stracić na wynajmie nieruchomości. W Strefie Finansów przedstawiciele instytucji finansowych doradzą, jak najkorzystniej sfinansować planowane zakupy, a także przyjrzą się bliżej rządowemu programowi wsparcia kredytobiorców Bezpieczny Kredyt 2%.

Architekt wnętrz Krzysztof Ziółkowski w Strefie Porad otwartej podczas obydwu dni targów podzieli się wiedzą o tematyce związanej z projektowaniem i aranżacją wnętrz. Podpowie też, jak prawidłowo zaaranżować przestrzeń mieszkalną lub usługową. Natomiast inni eksperci  podpowiedzą, co zrobić, żeby wynająć mieszkanie z większym zyskiem, jak zabezpieczyć interesy wynajmującego, na co zwrócić uwagę przy doborze najemcy itp. Natomiast w Strefie Wirtualnych Spacerów 3D Estate będzie można wirtualnie, na dotykowym ekranie, odwiedzić już wybudowane, wykończone i wyposażone mieszkania z oferty wystawców.

W tym przypadku wstęp na targi też jest bezpłatny.

Patronat nad obydwoma wydarzeniami sprawuje Express Biznesu.

materiały prasowe