G

Gabinet Endospheres Beauty Buro jest wyjątkowym miejscem na mapie Trójmiasta, które wykorzystuje mikrowibracje kompresyjne do leczenia cellulitu oraz redukcji wagi. Właścicielka, Liubov Andreieva, tłumaczy m.in. zalety zabiegu będącego nowością na polskim rynku.

Prowadzi Pani gabinet Endospheres Beauty Buro, gdzie zabieg endospheres wykorzystuje mikrowibracje kompresyjne do leczenia cellulitu. Jakie są największe korzyści takiego rozwiązania?

To jest nowe rozwiązanie na polskim rynku. W Gdyni Orłowo jesteśmy jedynym gabinetem, który oferuje tego typu zabieg wykorzystujący technologię mikrowibracji kompresyjnych. To urządzenie sprowadziliśmy z Włoch. Główną zaletą jest fakt, że ten zabieg w żadnym stopniu nie szkodzi naszemu organizmowi, dzięki temu, że to było początkowo przeznaczone dla sportowców. Samą budową i opracowaniem tego urządzenia zajmowali się lekarze, co dodatkowo świadczy o klasie tego sprzętu. W żadnym innym urządzeniu nie jest zastosowana ta innowacyjna technologia mikrowibracji kompresyjnych. Jeśli chodzi o efekty działania urządzenia Endosfery, to przede wszystkim wygładza się cellulit na każdym etapie i usuwany jest efekt „skórki pomarańczowej”. Ponadto poprawia się napięcie mięśni, a skóra staje się gładka i jędrna.

Na czym polega sam zabieg?

Samo urządzenie działa poprzez głowicę z rolką składającą się z 50 kul, które przez szybkie obracanie generują efekt mikrowibracji kompresyjnych. W ten sposób uzyskuje się głęboką stymulację skóry i tkanki podskórnej, co powoduje intensywną regenerację oraz zwiększenie produkcji kolagenu. Ważne jest to, że ten zabieg można stosować na każdej części ciała, w tym twarzy.

Po jakim czasie są widoczne pierwsze efekty?

Z jednej strony w przypadku sportowców to zakwasy, które mijają już po 30 minutach od zabiegu. Natomiast w przypadku redukcji wagi kobiet po przebytej ciąży, do których kierujemy też naszą ofertę, efekty mogą być widoczne już po pierwszym zabiegu. Wtedy skóra staje się bardziej jędrna, znikają objawy cellulitu, zmniejszają się objętości, występuje efekt limfatycznego drenażu, przez co zaczyna schodzić woda w naturalny sposób.

Jakie są najczęstsze obawy klientek, z którymi się Pani spotyka, kiedy mają wątpliwości przy tym zabiegu?

Największa wątpliwość dotyczy ceny, która jest dosyć wysoka w porównaniu do innych metod modelowania sylwetki. Dlatego czasem klientki mają wątpliwości, czy ta terapia jest warta takich pieniędzy. Sama korzystam z różnych zabiegów i znam ceny na rynku beauty. Są też sytuacje, że często żaden efekt nie następuje nawet po dużej ilości tych zabiegów. Dlatego zwracam uwagę klientom, że my używamy oryginalnego i sprawdzonego  urządzenia, sprowadzonego prosto z Włoch. Przez to jest zapewniona najwyższa jakość oferowanego zabiegu i jest on naprawdę wyjątkowy oraz luksusowy. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, co jest ważne. Do tej pory nie miałam klientki, u której by nie zadziałała ta terapia.

Kto najczęściej korzysta z tego zabiegu?

Najczęściej mój gabinet odwiedzają kobiety, w przedziale wiekowym 30-55. Wtedy Panie większą uwagę przywiązują do nie tylko wyglądu, ale też zdrowia. Choć też nieraz z naszych usług korzystają mężczyźni.

Z jakimi oczekiwaniami przychodzą klienci do Pani gabinetu?

Podzieliłabym klientów na dwie grupy. Pierwsza z nich chce stracić wagę i podjąć walkę z cellulitem. Natomiast druga korzysta z naszego zabiegu, traktując go jako formę relaksu.

Jakie ma Pani dalsze plany biznesowe?

Chciałabym większą klinikę, gdzie wykorzystalibyśmy nie tylko to urządzenie, ale inny sprzęt, którego jeszcze nie ma w Polsce. Mam nadzieję, że to się uda w najbliższej przyszłości i otworzymy piękną klinikę beauty w Gdyni, gdzie będą oferowane różnorodne zabiegi najwyższej jakości.

Rozmawiał: Przemysław Schenk