V

Violetta Bartołd i Anna Bieniasz zabrały grupę kobiet w inspirującą podróż. Na drodze w kierunku metamorfozy nie zabrakło warsztatów o innowacjach pielęgnacyjnych i wskazówek dietetycznych.

W Sopot Marriott Resort & Spa odbyło się wydarzenie „Zdrowy Krok w Nowy Rok”, którego ideą było zmobilizowanie uczestniczących kobiet do zmian małymi krokami. Narzędziami do realizacji tego przedsięwzięcia były inspirujące prezentacje i warsztaty poruszające atrakcyjne tematy.

Warsztaty pielęgnacji kosmetykami Swederm

Piękno od wewnątrz – od pielęgnacji do mody

Organizatorkami wydarzenia były dwie ekspertki w swoich dziedzinach. Wizażystka Wioletta Bartołd poprowadziła prelekcję o roli pielęgnacji skóry w kontekście makijażu. Z kolei Anna Bieniasz przedstawiła uczestniczkom najnowsze trendy odżywiania i pielęgnacji włosów. By zatroszczyć się o ciała, zadbano o zdrowy ruch w postaci ćwiczeń przeprowadzonych przez trenerkę fitness Agnieszkę Nawrot. Do kompletnego zestawu można również zaliczyć tajniki zdrowego odżywiania, które zaprezentowała dietetyczka Kamila Ziemann.

Na uczestniczki wydarzenia czekał też zespół kosmetologów prowadzonych przez Alicję Doering, którzy dokonywali profesjonalnej analizy cery. Aby zadbać o zewnętrzne piękno, panie mogły skorzystać z profesjonalnych porad stylistki, Katarzyny Kobieli,  która podpowiadała między innymi, jakie dresy nosić wygodnie i stylowo. A Katarzyna Kubas zaprezentowała najnowszą kolekcję polskiej marki FEMESTAGE.

Atmosfera, sztuka i prezenty

Najważniejszym elementem takich spotkań jest ich klimat. Na wydarzeniu organizowanym przez duet Bartołd/Bieniasz uczestniczki poczuły się zaopiekowane i zadbane. W ramach eventu skorzystały z poczęstunku oraz otrzymały upominki od organizatorek. Aby podkreślić piękno, które było motywem przewodnim, zadbano o akcent artystyczny, jakim była wystawa malarki Klaudii Kot. Całokształt włożonej pracy i energii zaowocował cudowną atmosferą i pięknymi uśmiechami na twarzach zadowolonych uczestniczek wydarzenia.

fot. Joanna Symeryak