P

Prezentacja produktów z różnych regionów świata, panel degustacyjny, losowanie nagród – tak ma wyglądać piąta odsłona Trójmiejskiego Festiwalu Win. To nie lada atrakcja, ale też okazja do nawiązywania biznesowych relacji dla przedstawicieli branży.

Podczas spotkania przeznaczonego dla gości związanych z winiarskim biznesem nie zabraknie degustacji rynkowych nowości, z czego słynie Trójmiejski Festiwal Win. Tym razem kilkudziesięciu producentów z różnych regionów świata zaprezentuje produkty.

Ponadto organizator wydarzenia, czyli CityWine, w czasie panelu degustacyjnego nie tylko zaprezentuje różne wina z oferty, ale też tegoroczne nowości oraz Guido Berlucchi – pioniera Franciacorty. Nie zabraknie rozmów kuluarowych oraz losowania cennych nagród dla uczestników.

 

Całe wydarzenie odbędzie się 19 kwietnia 2024 w Hotelu Holiday Inn Sky BAR (ul. Chmielna 1 w Gdańsku). Wstęp na festiwal jest bezpłatny (jedyny koszt to kaucja 20 zł za wynajem kieliszka) po wcześniejszym zapisaniu się do 16 kwietnia u jednego z przedstawicieli: Michał Krupa – m.krupa@citywine.pl / 607 808 146, Krzysztof Sprung – k.sprung@citywine.pl / 668 125 701.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Express Biznesu.

fot. freepik