J

Już za kilka dni w gościnnych progach gdańskiej siedziby Centrum Kongresowo – Wystawienniczego Amber Expo odbędzie się uroczysta gala od Pracodawców Pomorza. Zostaną przyznane statuetki dla wyróżniających się przedsiębiorców na Pomorzu.

Podczas tegorocznego wydarzenia, któremu będzie towarzyszyć muzyka oraz specjalnie przygotowana kolacji, najlepsi spośród pomorskich pracodawców otrzymają statuetki i tytuł Pracodawcy Roku oraz Pracodawcy Obszaru Metropolitalnego.

Wręczone  zostaną również tradycyjne Nagrody Specjalne m.in.: Złoty Oxer – przyznawany za zbudowanie od podstaw firmy, której marka stała się rozpoznawalnym znakiem w kraju i za granicą, Primum Cooperatio – dla naukowca, który w sposób aktywny swoją wiedzą, twórczą myślą i doświadczeniem wspiera środowisko gospodarcze, Negotium Pro Cultura – za promowanie i wspieranie kultury oraz sztuki przez przedstawiciela biznesu, Porta in Posterum czyli Brama do Przyszłości. Ta nagroda jest dedykowana podmiotom około biznesowym wspierającym wzrost gospodarczy regionu oraz rozwój przedsiębiorczości w województwie pomorskim.

Gość specjalny wydarzenia

Całe wydarzenie zostanie dodatkowo wzbogacone o obecność gościa specjalnego, jakim będzie Marcin Prokop. Jest znanym prezenterem telewizyjnym oraz jedną z czołowych postaci w polskim świecie mediów. Prowadził różnorodne programy (kulturalne, rozrywkowe oraz informacyjne) m.in. dla MTV Polska, TVP2, a obecnie dla Grupy TVN.

Cała Gala Pracodawców Pomorza odbędzie się 7 czerwca (piątek) o godzinie 19 w Amber Expo Gdańsk. Patronem medialnym tego wydarzenia jest Express Biznesu.

fot. Pracodawcy Pomorza