Na kortach KT ARKA odbyło się otwarcie sezonu letniego. W turnieju dorosłych była gra podwójna kobiet, mężczyzn oraz gra mieszana – wystartowało 41 par, a wydarzeniu towarzyszyły świetna atmosfera, grill i dużo gry. Po raz pierwszy zorganizowano również turniej dla najmłodszych zawodników KT Arka.





















