Partnerzy
  • Pracodawcy Pomorza

Wyszukiwarka

Kronika
Tenisowe święto w Gdyni

W ramach 6. edycji cyklu turniejów TOPszlem w Gdyni przyjechało aż 130 zawodników. Mecze były rozgrywane przez cały dzień, a rywalizacji towarzyszyła miła oraz sportowa atmosfera

Redakcja
2026-05-26
2 minuty czytania

W ramach 6. edycji cyklu turniejów TOPszlem w Gdyni przyjechało aż 130 zawodników. Mecze były rozgrywane przez cały dzień, a rywalizacji towarzyszyła miła oraz sportowa atmosfera

Przez 3 dni na kortach Klub Tenisowy ARKA trwała rywalizacja w 13 kategoriach wiekowych w ramach TOPszlem – TOP Gdynia Open by Babolat (gra singlowa oraz gry podwójne i miksty). Te zawody są elementem cyklu amatorskich turniejów amatorskich, które są organizowane przez Polski Związek Tenisowy w ramach programu Tenis Open Polska.

W Gdyni mecze odbywały się od 8 rano i trwały do późnych godzin wieczornych. Zawodnicy mogli poczuć się jak największe gwiazdy, ponieważ w Gdyni grali na kortach o nawierzchni ceglanej, tak jak podczas Roland Garros.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii

WS Open – Anna Powąska

WS Open Amator – Dorota Pawłowska

WS40 – Magda Szmyd

MS Open – Wojciech Lutkowski

MS Open Amator – Adrian Vittek

MS50 – Maurycy Kochański

MS60 – Marek Gutjar

MS70 – Marian Dylewski

WD Open Amator – Monika Jaworska i Agnieszka Ostrowska

MD Open – Wojciech Lutkowski i Leszek Wrzesień

MD Open Amator – Robert Laskowski i Bartosz Michalak

XD Open – Anna Powąska i Piotr Laguna

XD Open Amator – Agnieszka Ostrowska i Sebastian Cebula

Przemysław Schenk

fot. Klub Tenisowy ARKA

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA DOSTĘPNA PONIŻEJ⬇️

Reklama na portalu expressbiznesu.plReklama na portalu expressbiznesu.pl