W ramach 6. edycji cyklu turniejów TOPszlem w Gdyni przyjechało aż 130 zawodników. Mecze były rozgrywane przez cały dzień, a rywalizacji towarzyszyła miła oraz sportowa atmosfera

W ramach 6. edycji cyklu turniejów TOPszlem w Gdyni przyjechało aż 130 zawodników. Mecze były rozgrywane przez cały dzień, a rywalizacji towarzyszyła miła oraz sportowa atmosfera
W ramach 6. edycji cyklu turniejów TOPszlem w Gdyni przyjechało aż 130 zawodników. Mecze były rozgrywane przez cały dzień, a rywalizacji towarzyszyła miła oraz sportowa atmosfera
Przez 3 dni na kortach Klub Tenisowy ARKA trwała rywalizacja w 13 kategoriach wiekowych w ramach TOPszlem – TOP Gdynia Open by Babolat (gra singlowa oraz gry podwójne i miksty). Te zawody są elementem cyklu amatorskich turniejów amatorskich, które są organizowane przez Polski Związek Tenisowy w ramach programu Tenis Open Polska.

W Gdyni mecze odbywały się od 8 rano i trwały do późnych godzin wieczornych. Zawodnicy mogli poczuć się jak największe gwiazdy, ponieważ w Gdyni grali na kortach o nawierzchni ceglanej, tak jak podczas Roland Garros.

WS Open – Anna Powąska
WS Open Amator – Dorota Pawłowska
WS40 – Magda Szmyd
MS Open – Wojciech Lutkowski
MS Open Amator – Adrian Vittek
MS50 – Maurycy Kochański
MS60 – Marek Gutjar
MS70 – Marian Dylewski
WD Open Amator – Monika Jaworska i Agnieszka Ostrowska
MD Open – Wojciech Lutkowski i Leszek Wrzesień
MD Open Amator – Robert Laskowski i Bartosz Michalak
XD Open – Anna Powąska i Piotr Laguna
XD Open Amator – Agnieszka Ostrowska i Sebastian Cebula
Przemysław Schenk
fot. Klub Tenisowy ARKA

