N

Nowe atrakcje dla odwiedzających Gdańsk w tegorocznej edycji Karty Turysty. Do dyspozycji są trzy pakiety: Zwiedzanie, Rodzina oraz Zabawa i Komunikacja.

Największą popularnością wśród kupujących cieszy się od lat pierwszy z pakietów, dzięki któremu można bezpłatnie zwiedzić prawie dwadzieścia atrakcji turystycznych. Drugi, tj. Rodzina & Zabawa, to propozycja dla rodzin, którym oferowane są obiekty i usługi dedykowane najmłodszym turystom, a także ich opiekunom. Ostatni z wymienionych pakietów – Komunikacja, to z kolei opcja dla osób planujących regularne korzystanie ze środków komunikacji miejskiej w Trójmieście.

W tym roku po raz pierwszy w ofercie Karty Turysty znajdzie się bezpłatne zwiedzanie Bazyliki Mariackiej. Kolejną nowością, z której będzie można korzystać od początku czerwca, będzie rabat na zakup usługi Fast Track oraz Executive Lounge w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy. Z innych nowości, dostępnych już od początku maja, trzeba wymienić wypożyczalnię rowerów House of Bikes, tor gokartowy KartCenter Gdańsk i lody koreańskie serwowane w Bingsu Cafe!