B

Bezpieczny, wtulony w Trójmiejski Park Krajobrazowy, nowoczesny i prestiżowy – poznaj Fort Forest

Nazwa kompleksu apartamentowego Fort Forest nawiązuje do umocnionego fortu, malowniczo położonego i zapewniającego mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i maksimum prywatności. Nowej części osiedla towarzyszy dodatkowo wysoki standard apartamentów, których ogromne przeszklenia wychodzą wprost na las.

Pod względem rozwiązań ochrony i bezpieczeństwa Fort Forest stanowi unikalną ofertę w skali Trójmiasta. Zastosowano tu najwyższe standardy bezpieczeństwa: kompleks jest ogrodzony, objęty całodobową ochroną fizyczną, monitoringiem oraz pełnym systemem kontroli dostępu. Goście wjeżdżają na osiedle przez bramę nadzorowaną przez portiera, a piesze furtki do lasu otwierane są za pomocą kart dostępu, którymi dysponują mieszkańcy.

W architekturze budynków Fort Forest uwagę zwracają oryginalne elewacje gabionowe oraz szlachetne okładziny z granitu, drewna i cegły klinkierowej. Hole wejściowe i klatki schodowe każdego z budynków to autorskie projekty, gwarantujące indywidualność i niepowtarzalność części wspólnych.

Głównym elementem kompozycji urbanistycznej Fort Forest jest promenada nosząca imię Czesława Niemena. Jej wyjątkowość podkreślona została elementami rzeźbiarskimi, zielenią i oryginalną małą architekturą. Trakt prowadzi od reprezentacyjnej bramy wjazdowej, mija rekreacyjny skwer w sąsiedztwie zbiornika retencyjnego i kończy swój bieg na granicy lasu.

Najnowsze budynki Fort Forest powstają w niezwykle atrakcyjnej części osiedla, bezpośrednio graniczącej z lasem. Ich usytuowanie gwarantuje mieszkańcom dużo prywatności i pozwoli cieszyć się niezwykłą urodą otoczenia. Jedno i dwupoziomowe apartamenty w najwyższym standardzie, o zróżnicowanych metrażach oraz ponadstandardowych przeszklenia pozwalają na aranżację nieprzeciętnych wnętrz.

Fort Forest położony jest 10 minut od śródmieścia Gdyni w willowej dzielnicy Chwarzno. Istniejąca i sukcesywnie rozbudowywana infrastruktura drogowa i społeczna dzielnicy zapewnia swoim mieszkańcom standardy przypisywane centrom miast. Na terenie Fort Forest znajduje się centrum medyczne, siłownia, fitness, gabinet kosmetyczny, kwiaciarnia, sklep z winami, salon urody oraz gabinet dentystyczny. Krajobraz okolicy tworzy kameralna zabudowa o spadzistych dachach harmonijnie wkomponowana w otulinę trójmiejskiego parku krajobrazowego.