S

Sieć Klinik Urody Lorenzo Coletti to miejsca wyjątkowe, w których ekskluzywne wnętrza kryją najnowocześniejsze technologie medyczne, służące odnowie naturalnego piękna kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Wizyta w każdej z nich, to niezapomniana podróż w fascynujący świat pielęgnacji ludzkiego ciała. Warto podkreślić, iż cała sieć należy do elitarnego grona klinik i gabinetów uhonorowanych certyfikatem BIOTEC BEAUTY CLINIC.

Z myślą o rosnących potrzebach Klientów zostało stworzone miejsce, w którym najlepsi kosmetolodzy i lekarze kompleksowo dbają o ich urodę i znakomite samopoczucie. Zapewniają przyjazną atmosferę, najlepsze dostępne zabiegi na twarz i ciało, które są gwarancją pięknego, zdrowego wyglądu oraz rosnącej pewności siebie. Lorenzo Coletti to pełen profesjonalizm, skuteczność i bezpieczeństwo. Skóra bez oznak starości, blizn, rozstępów, pajączków, zbędnego owłosienia, przebarwień, obwisłości, cellulitu, gęste, lśniące włosy, zdrowe paznokcie – to tylko kilka przykładów tego co Klinika może zrobić dla Ciebie.

Zespół Klinik składa się z wykwalifikowanych i wykształconych kierunkowo pracowników z bardzo bogatym doświadczeniem. Kosmetolodzy Lorenzo Coletti nieustannie podnoszą swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, aby pogłębiać wiedzę i umiejętności praktyczne. Poza tym, że są kosmetologami, posiadają także kwalifikacje w zakresie fizjoterapii, dietetyki, medycyny estetycznej.

Do dyspozycji Klientów w Lorenzo Coletti jest aparatura medyczna klasy premium. Czym taka aparatura różni się od aparatury kosmetycznej lub niecertyfikowanej? Jej skuteczność udowodniona jest w badaniach klinicznych. Najnowocześniejsze technologie służą pozbyciu się defektów skóry lub sylwetki. W Klinikach znajdujemy takie nowości, jak HiFU- niechirurgiczna alternatywa dla liftingu skóry, plazma azotowa służąca m.in. do bezoperacyjnej korekty powiek górnych czy laser frakcyjny, głęboko przebudowujący i odmładzający skórę. Właściciel i manager nieustannie starają się rozwijać Kliniki i proponować Klientom coraz to nowsze zdobycze medycyny estetycznej. Dodatkowo dbają także portfel gości Klinik, proponując różnego rodzaju udogodnienia finansowe, takie jak systemy lojalnościowe, pakiety, oferty specjalne, karty stałego klienta. Bardzo ważnym elementem działalności Kliniki jest dzielenie się wiedzą z klientami, czemu służą spotkania, które odbywają się w Klinice, oraz udział reprezentantów Lorenzo Coletti w wydarzeniach zewnętrznych, prelekcje i konsultacje. Motto kliniki to „Eksperci w służbie piękna”.

Tam każdy znajdzie coś dla siebie: relaks, pielęgnację, odmłodzenie…

Zaintrygowana/y? Zadzwoń i umów się na bezpłatne konsultacje: Rumia 731 800 444, Gdańsk 733 308 080 , Słupsk 723 800 888

ul. Grunwaldzka 14, Rumia

ul. Trzy Lipy 4/2, Gdańsk

ul. Orląt Lwowskich 2, Słupsk

www.lorenzocoletti.pl