P

Po raz czwarty sezon na Gdańskiej plaży rozpoczął LOTOS Stadion Letni Gdańsk.

Miejsce to tworzy unikatowy charakter z uwagi na znakomite połącznie wydarzeń kulturowych i sportowych. Imprez najwyższej rangi niejeden może Nam pozazdrościć. Każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie. Harmonogram wydarzeń jest wypełniony po brzegi począwszy od połowy czerwca kończąc na ostatnich dniach sierpnia. Całe przedsięwzięcie realizowane jest dzięki:

Grupie LOTOS – Partnerowi Tytularnemu projektu

Grupie ENERGA – Partnerowi Strategicznemu projektu

Oraz Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu i Miastu Gdańsk.

Lipcowy kalendarz był szczególnie zapełniony imprezami zarówno kulturowymi jak i sportowymi. Wspólnie przeżywaliśmy sportowe emocje w trakcie meczów Reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 w specjalnie przygotowanej do tego Strefie Emocji.

W kolejne dni LOTOS Stadion Letni Gdańsk nie zwalniał tempa i na jego terenie rozgrywane były m.in.

Turnieje Ekstraklasy PZPN(beach soccer),

Turniej siatkówki plażowej

Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej

Ostatni weekend lipca LOTOS Stadion Letni odwiedzili najsilniejsi ludzie w naszym kraju podczas zawodów Strong Man.

Tysiące kibiców przewinęło się podczas wszystkich lipcowych wydarzeń przez trybuny Stadionu.

LOTOS Stadion Letni to miejsce gdzie ofertę dla siebie znajdą zarówno mieszkańcy trójmiasta jak i przybywający nad Bałtyk turyści, którzy mogą skorzystać z bezpłatnych animacji, zajęć czy ogólnodostępnych turniejów.

Lato wciąż trwa, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i skorzystania z oferty LOTOS Stadionu Letniego Gdańsk ( wejście na plażę nr 53 Gdańsk- Brzeźno).