W

Warto zainteresować się Primavera Jastrzębia Góra, który na rynku konferencyjnym nie jest nowością, ale przeszedł ogromną metamorfozę.

Obiekt zyskał na jesieni 2017 nowe, komfortowe i bardzo pojemne sale konferencyjne – na chwilę obecną jest ich już 15 a największa z nich może zmieścić 650 osób w układzie teatralnym i aż 450 na bankiecie. Obiekt dysponuje 600 miejscami noclegowymi w 216 pokojach różnych kategorii. Wszystkie sale konferencyjne posiadają pełne wyposażenie multimedialne, klimatyzację oraz możliwość zupełnego zaciemnienia. Ta ostatnia funkcja przydaje się, gdy rozmarzony wzrok seminarzystów zbyt często ucieka w stronę morza za oknem. Monitory LCD przed każdą z sal czuwają w gotowości, by wyświetlić harmonogram konferencji, a wewnątrz – szybki i niezawodny internet bezprzewodowy, który pozwoli w każdej chwili wysłać maila do kolegów, którzy nie skorzystali z okazji i zostali w biurze.

Organizacja konferencji nad morzem dla dużego klienta nie stanowi już problemu – poza salą obiekt ma mnóstwo do zaoferowania na atrakcje około konferencyjne – Park Wodny, Spa z kilkunastoma gabinetami zabiegowymi, plaże w odległości 100 m od obiektu, kort tenisowy, boisko i szeroką ofertę zajęć ruchowych, warsztatów – idealne na kilkudniowe spotkanie firmowe – połączenie biznesu i wypoczynku.

Konferencja firmowa to znakomity sposób, by udowodnić pracownikom, że ich wielomiesięczny trud i poświęcenie jest doceniane. A co po pracowitej konferencji? Warto, by przebiegła sprawnie, bo w Primavera Jastrzębia Góra na uczestników czeka sporo atrakcji. Rejsy ekskluzywnymi łodziami motorowymi, skutery wodne czy holowanie motorówek. Do tego szaleństwo w Parku Wodnym, Świat Saun i Centrum SPA & Wellness z ofertą dla biznesu. Dla amatorów regularnego sportu otworem stoi Kręgielnia Camera Bowling, siłownia, kort tenisowy i zajęcia fitness pod okiem doświadczonych instruktorów.

Morze jest zawsze atrakcyjnym tematem, można nad nie wracać kilka razy, a dla osób z centralnej Polski będzie to miła odmiana od codzienności.

Nie zapominajmy o wyśmienitym menu konferencyjnym. Tu na uczestników szkolenia czeka kilka naprawdę miłych niespodzianek. Nad smakiem i zapachem czuwa uznany Szef Kuchni, który dokłada wszelkich starań, by jedno i drugie zapadło w pamięć na równi z szumem morza. Wykwintne i eleganckie kolacje bankietowe, wieczorne grille na świeżym powietrzu, do tego inspirujące przerwy kawowe i oczywiście Open Bar.

Primavera Jastrzebia Góra to nowatorskie podejście do biznesu – w ofercie znajdziecie warsztaty z psychologiem, zajęcia oddechowe czy porady dietetyka jako alternatywa do klasycznych atrakcji około konferencyjnych. Dziś wielu pracodawców dba o zachowanie równowagi i zależy im na tym, aby pracownik po konferencji wrócił nie tylko bogatszy w wiedzę ale również pełen energii do dalszego działania.

Czuj się zaproszony do Primavera

Jastrzębia Góra!