P

Prowadzisz własny biznes, do tego dom, rodzina… a jeszcze przydałby się czas dla siebie. Czy żeby dobrze wyglądać, trzeba poświęcać pielęgnacji długie godziny tygodniowo?

Otóż nie. Istnieje wiele zabiegów, które w krótkim czasie, bez rekonwalescencji i bólu poprawiają kondycję Twojej skóry, zmęczonej niedoborem snu, przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach, wysuszonej częstymi lotami lub podróżami pociągiem. Poznaj niektóre z nich:

• Intraceuticals – Korzystając z najnowszych osiągnięć medycznych stworzono w Australii rewolucyjny system – Infuzję Intraceuticals™ bazującą na technologii łączenia hiperbarycznego tlenu ze specjalnym serum, które bogate jest w kwas hialuronowy oraz składniki regenerujące. Preparat w połączeniu z tlenem naturalnie i natychmiastowo liftinguje powierzchnię skóry, wygładza cienkie linie i wypełnia zmarszczki. Skóra natychmiast wygląda młodzieńczo i zdrowo.
• SonoQueen – HFU- to aktualnie absolutny hit medycyny estetycznej. To prawdziwie królewski dotyk odmładzający, zamknięty w formie szybkiego, komfortowego zabiegu na twarz i ciało. Proces przebudowy i liftingu odbywa się wewnątrz Twojej skóry, dzięki temu natychmiast powracasz do swoich codziennych zajęć, a resztę pracy nad młodym wyglądem pozostawiasz swojej skórze. SonoQueen to nowa era uzyskiwania efektu wielowymiarowego, trwałego napięcia i wygładzenia skóry, zarówno twarzy, jak i ciała. Lifting bez skalpela.
• Medyczny termolifting RF- Nowoczesny zabieg odwracający skutki starzenia skóry. Głęboka diatermia powoduję skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry, podnoszących owal i redukujących zmarszczki.
• Fotoodmładzanie- przy użyciu medycznego lasera możemy pozbyć się niechcianych przebarwień, zagęścić i rozjaśnić skórę. Zabieg ten jest polecany szczególnie osobom, które pragną spowolnić proces starzenia się skóry, jak i wszystkim, którzy borykają się ze zmianami naczyniowymi, trądzikiem różowatym, rozszerzonymi porami, rumieniem, a także przebarwieniami posłonecznymi. Wszystkie te zabiegi i wiele innych znajdziesz w Klikach Lorenzo Coletti w Rumi i Gdańsku. To fantastycznie miejsca, gdzie kompetencje zespołu kosmetologów i lekarzy zawsze idą w parze ze znakomitą atmosferą i skutecznością zabiegów wykonywanych na aparaturze światowej klasy.