E

Ensono od lat rozwija działalność w Polsce, czego efektem jest dynamiczny wzrost liczby pracowników i przeprowadzka do nowego biura w prestiżowej lokalizacji.

Globalny dostawca hybrydowych usług IT, oficjalnie rozpoczyna działalność w nowym, większym biurze w Gdańsku. Firma zorganizowała uroczystość przecięcia wstęgi dla pracowników. Poprowadził ją Jeff VonDeylen, CEO Ensono, który specjalnie na tę okazję przyleciał do Polski.

Spodziewamy się dalszego rozwoju i sukcesu naszego gdańskiego zespołu. Większe biuro w Polsce pozwala nam na większą elastyczność i umożliwia obsługę klientów w Europie i na całym świecie” – powiedział Łukasz Pawłowski, Country Manager w firmie Ensono. „Planujemy zainwestowanie w rozwój inżynierów IT, wyszkolonych w zarządzaniu infrastrukturą i platformami chmurowymi, takimi jak AWS czy Azure. Będziemy rozwijać te umiejętności u pracowników, aby dostosowywać się do rosnącego zapotrzebowania na technologię chmury publicznej.”

Pula uzdolnionych inżynierów IT w Polsce jest wyjątkowo duża, a my chcemy inwestować w rozwój pracowników oraz zwiększać naszą obecność w regionie” – powiedział Jeff VonDeylen. „Nasz zespół w Gdańsku ma nie tylko duże doświadczenie i wiedzę z zakresu IT, ale także dużo energii i zapału – tak szybki wzrost naszego oddziału nie byłby możliwy bez nich. Cieszę się, że kolejni nowi pracownicy dołączą do zespołu już w najbliższych miesiącach.”