N

Na Mistrzostwach Świata Ekspertów Technicznych Grupy PSA (Peugeot, Citroen, DS) czteroosobowa ekipa z Polski zdobyła złoty medal.

Podczas tych międzynarodowych mistrzostw Pomorze reprezentował Tomasz Sosik z Intervapo. Zdobycie złotego medalu to wielki sukces najstarszego działającego w Trójmieście dealera marki Peugeot.

Tomasz Sosik związany jest z Intervapo od 11 lat. Najpierw do 2015 roku zatrudniony był w tej firmie na stanowisku mechanik/mistrz zmiany, następnie od 2015 roku pełni funkcję eksperta technicznego.

Specjalista z Intervapo został wyłoniony wraz z ekipą na czołowe miejsce w wyniku bardzo szczegółowej selekcji, na którą złożyło się wiele czynników: w tym czynny udział w szkoleniach, duża aktywność i umiejętności, czy doskonała współpraca z krajowym koordynatorem technicznym.

– Złoty medal Tomasza Sosika to dla naszej firmy wielka nagroda za całokształt pracy – mówi Wojciech Sadoch współwłaściciel spółki Intervapo. – To też dowód na to, że naszym klientom jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższy poziom wiedzy specjalistycznej i jakości obsługi serwisowej.

Firma Intervapo współpracuje z koncernem PSA od 25 lat. Posiada obecnie dwa salony z lwem – przy ulicy Elbląskiej w Gdańsku i przy Alei Niepodległości w Sopocie. Jednocześnie jest właścicielem dwóch stacji serwisowych i serwisu blacharsko-lakierniczego.

– Przez cały okres działalności najważniejszym celem dla firmy jest zadowolony klient – podkreśla Wojciech Sadoch.

/raf/