S

Samochód to nie tylko wygoda przemieszczania się w dowolne miejsce, ale w wielu przypadkach także element budowania wizerunku. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów firma Fleet Number One przygotowała wyjątkową ofertę.

Czym wyróżnia się oferta VIP FiveStars dla firm oraz dla hoteli? Dlaczego warto zdecydować się właśnie na taki wybór? Zalet jest co najmniej kilka.

Wygoda i prezencja

Dla wielu ludzi biznesu samochód jest bardzo istotnym elementem budowania wizerunku swojego oraz firmy, którą reprezentują. Auto musi być nie tylko niezawodne i wygodne, ale też (a nierzadko przede wszystkim) musi się dobrze prezentować.

Kupno, a później utrzymanie takiego samochodu, jest bardzo kosztowne. Lepszym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort i najwyższą jakość jest zazwyczaj wynajęcie auta. W usłudze FiveSTARS dla klientów VIP gdańska firma Fleet Number One proponuje wynajem samochodów luksusowych marek wraz z kierowcą.

– Zapewniamy komfort i oszczędność czasu – podkreśla Dariusz Dulian, marketing & PR manager w firmie Fleet Number One. – Posiadamy nowe samochody z najwyższej klasy premium uznanych marek. Wypożyczanie samochodów osobowych dokonywane jest z zastosowaniem zasady door-to- door, co gwarantuje wygodę i oszczędność czasu. Realizujemy również indywidualne zamówienia specjalne. Przygotowaliśmy także ofertę, która pomaga przedsiębiorcom korzystać z luksusowych modeli samochodów mimo ograniczeń wprowadzonych od 1 stycznia br.

Firma oferuje specjalne programy: można zamówić flotę zarówno dla zarządu firmy, jak i dla pracowników, której zarządzaniem zajmuje się Fn1. W ofercie modele pojazdów zostały podzielone zgodnie z poszczególnymi szczeblami w przedsiębiorstwie. Dużym udogodnieniem jest również gwarancja wymiany auta pracownika na nowe, co 12 miesięcy oraz możliwość wymiany samochodu w programie motywowania pracowników.

Dla hotelowych gości

FN1 przygotowała także unikatowy produkt FiveSTARS dla hoteli, czyli wynajem krótkoterminowy samochodów dla gości oraz atrakcyjne rozwiązania abonamentowe dla hoteli.

W ramach usługi firma dostarczy pojazd w zarezerwowanej klasie na wskazany przez zamawiającego okres. Dodatkowo – jeśli gość wyrazi takie życzenie – udostępni samochód wraz z kierowcą. Oferuje także rozwiązania przygotowane indywidualnie dla każdego hotelu, które np. pozwolą oferować apartament wraz z samochodem do dyspozycji gościa.

Takie rozwiązanie to same korzyści. Dla hotelu oznacza bowiem przede wszystkim unikatowy produkt poszerzający ofertę i budujący wizerunek, ale też partnerski system rozliczenia, elastyczny tryb podstawiania aut przygotowanych do jazdy, profesjonalne zarządzanie flotą i pakiet materiałów marketingowych związanych z usługą. Program FiveSTARS oferuje szkolenie pracowników obsługi, a menadżerom dostarcza dodatkowy system motywacyjny. To doskonały wybór zarówno w przypadku transferów gości hotelowych, jak i udostępnienia samochodu dla klienta.

Natomiast dla użytkownika oznacza to auto podstawione, zatankowane i przygotowane do jazdy, pełne ubezpieczenie (NNW, OC, AC), brak dziennego limitu kilometrów w okresie użytkowania oraz możliwość poruszania się po strefie Schengen. FN1 zapewnia też całodobową infolinię techniczną i serwis techniczny oraz assistance z samochodem zastępczym.