Z

Z Maciejem Bonna i Leszkiem Stróżykiem, lekarzami dentystami, założycielami i właścicielami marki TITANIUM DENTAL, rozmawia Zdzisława Mochnacz.

Klinika stomatologiczna Titanium Dental zapewnia usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Co jest Waszym wyróżnikiem na rynku stomatologicznym?

L.S: Proszę sobie wyobrazić, że wchodzi Pani do kliniki, w której jest osobna dyskretna poczekalnia dzięki czemu takie wrażliwe rzeczy jak rozliczenia czy umawianie kolejnych zabiegów pozostaje jedynie między Panią, a personelem kliniki. Cały zespół jest ze sobą całkowicie zgrany i poszczególni specjaliści opiekują się Panią na każdym etapie leczenia. Lekarz, który Panią leczy ma ponad 10 lat doświadczenia i cały czas doszkala się w najlepszych ośrodkach naukowych na świecie. Badania diagnostyczne wykonywana są na miejscu, a na wynik nie trzeba czekać. Sprzęt i technologie używane w klinice są na najwyższym, światowym poziomie. Pani leczenie przebiega bezboleśnie, a w tle słyszy Pani swoją ulubioną muzykę. Wszystko to dzieje się w przyjacielskiej wręcz atmosferze i często nastrojem przypomina spotkanie ze znajomymi niż proces leczenia. Po zakończonym leczeniu rejestracja przypomina regularnie o badaniach kontrolnych. Tak jest właśnie w Titanium Dental.

Specjalizujecie się w takich dziedzinach jak: chirurgia szczękowa, implanty, protetyka. Dlaczego warto zaufać Waszym dentystom?

M.B: Titanium Dental otworzyliśmy z Leszkiem  ponad dwa lata temu. Decyzja była podyktowana chęcią stworzenia miejsca idealnego, estetycznego, przyjaznego, gdzie pacjent będzie czuł się zaopiekowany, a my jako kadra będziemy mogli mu zaproponować najlepsze, topowe na świecie, rozwiązania terapeutyczne, oparte na naszej wiedzy i ponad 10 letnim doświadczeniu. Pracując wcześniej u kogoś nie mogliśmy do końca wpłynąć na poziom i jakość usługi co ostatecznie wpływało na jakość terapii. Wiele lat spędzonych w gabinecie, mnóstwo wyjazdów na kursy, kongresy, pozwoliło nam jednak wprowadzić w Titanium odpowiednie procedury lecznicze, wybrać sprzęt i materiały, stworzyć miejsce o jakim zawsze marzyliśmy.

Indywidualne podejście do każdego pacjenta, któremu również proponujecie szeroki wybór działań z zakresu medycyny estetycznej oraz terapii witaminowej. Jak sprawdza się pomysł na tak holistyczne działanie w klinice stomatologicznej?

M.B: Zęby są częścią naszego organizmu podejście holistyczne jest jedynym słusznym podejściem, jeśli mówimy o leczeniu pacjenta, a nie o lepieniu dziur w zębach. Większa część naszych pacjentów zgłasza się z problemami dużo bardziej złożonymi niż ubytek zębowy czy ostry ból. Często głównym problemem jest gorszy komfort życia, stres, niechęć do uśmiechania się, problemy z jedzeniem. Rozmawiając z ludźmi o tym co ich męczy w życiu codziennym szukamy rozwiązań i przygotowujemy plan leczenia oparty na głównym problemie. Takie podejście jest praktycznie niespotykane na polskim rynku stomatologicznym. Leczenie w Titanium zawsze jest interdyscyplinarne. Doradzamy pacjentom kiedy trzeba leczyć zęba, a kiedy trzeba go usunąć, w jakich przypadkach niezbędna jest ortodoncja aby poprawić pozycję zębów bądź kiedy pacjent może sięgnąć po zabiegi medycyny estetycznej aby podkreślić efekt nowego uśmiechu. Pacjentów z gorszym stanem zdrowia konsultujemy z naszym lekarzem ogólnym, który przygotowuje odpowiednią terapię w celu odbudowy odporności, poprawy jakości tkanek i zapewnienia szybszej regeneracji po zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, ale też ogólnej poprawy zdrowia całego organizmu.

Każdemu można przywrócić piękny uśmiech?

L.S: Zdecydowanie tak. Dysponując obecną technologią i posiadając doświadczenie w tworzeniu pięknych uśmiechów jesteśmy w stanie u każdego przywrócić uśmiech, który kiedyś utracił lub stworzyć taki o jakim zawsze marzył.

Proszę w kilku słowach zaprosić do swojej Kliniki i obalić stereotyp, że lekarz dentysta wzbudza lęk.

L.S: Proszę pomyśleć o leczeniu w Titanium Dental, jak o swego rodzaju podróży. Podróży po pięknych uśmiech. Dzięki najnowszym technologiom zobaczą Państwo efekt końcowy jeszcze zanim zapadnie ta długo wyczekiwania decyzja. Proszę dać sobie pozwolenie na swobodny beztroski uśmiech. Proszę pomyśleć, jak dużo zmieni się w Państwa życiu jeśli znikną problemy stomatologiczne. Wszak największe szczęście to brak problemów.

A szczęście wyrażamy… uśmiechem!

M.B: Jestem pewny, że najlepszą rekomendacją będzie przekonanie się na „własnej skórze” jak jest w Titanium. Po pierwszych 10 min zobaczycie Państwo, że nasze słowa nie są rzucane na wiatr i wszelkie obawy związane z wizytą odejdą w zapomnienie. Być może uda się Państwu, jak niektórym naszym pacjentom, zasnąć na fotelu stomatologicznym.

Mamy wielu Pacjentów, którzy dojeżdżają do nas z różnych części Polski, bądź Europy mijając setki gabinetów po drodze. Dlaczego? Bo zaczęli leczenie w Titanium ;).

Z przyjemnością podejmiemy się także Twojego – drogi czytelniku – leczenia.