G

Gdański Harward to pierwszy tak nowoczesny prywatny akademik w Trójmieście, który powstał w bliskiej okolicy Politechniki Gdańskiej. Obiekt został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzeby studentów ceniących sobie spokój i komfort, a jednocześnie bliskość akademickiej społeczności. Od lutego na studentów czeka 60 komfortowych mikroapartamentów o powierzchni od 12 m² do 23 m².

Luksus na miarę studenta

Gdański Harward to pierwszy prywatny akademik zrealizowany przez firmę Metropolitan Investment S.A. Obiekt powstał z myślą o obecnym pokoleniu, które ceni sobie budowanie relacji, ale przede wszystkim indywidualizm, niezależność i możliwość samorealizacji. Nowy dom studencki zapewni swoim mieszkańcom bliskość studenckiej społeczności, ale jego wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby pozwalał im skupić się na nauce czy rozwoju własnych pasji.

Do dyspozycji studentów oddajemy 60 jedno- i dwuosobowych klimatyzowanych studenckich apartamentów, z kompleksowo wyposażonym aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Komfort zapewniają także dostępne w wyposażeniu każdego mikroapartamentu Internet i możliwość uruchomienia pakietu telewizyjnego. Z kolei regularna wymiana pościeli, możliwość skorzystania z pralni oraz zamówienia usług sprzątania sprawiają, że student nie musi się o nic martwić – komentuje Paulina Bauer, Dyrektor Biura Zarządzania Nieruchomościami Metropolitan Investment S.A.

Niezależność w studenckiej okolicy

Gdański Harward mieści się w studenckiej okolicy przy ulicy Do Studzienki 65. Lokalizacja zapewnia bliskość Politechniki Gdańskiej, Uniwersytetu Medycznego, innych akademików oraz licznych atrakcji studenckich. Akademik jest także dobrze skomunikowany z uczelniami: Uniwersytetem Gdańskim, Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu oraz zapewnia bardzo dobre połączenie z istotnymi punktami na mapie Gdańska, takimi jak Dworzec Główny, Śródmieście czy plaża.

Bliskość uczelni oraz wygodny dojazd do najważniejszych punktów i atrakcji Gdańska gwarantują oszczędność czasu. Studenckie otoczenie daje z kolei wiele możliwości na spędzanie czasu z przyjaciółmi i znajomymi ze studiów, a zielona okolica stwarza idealne warunki do uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Zabytkowa bryła budynku, która łączy się z funkcjonalną nowoczesnością i współczesnymi elementami architektury, przestronne pomieszczenia i eleganckie duże okna czynią miejsce niepowtarzalnym i zapewniają mieszkańcom wyjątkową atmosferę. Bezpieczeństwo i spokój zapewnia całodobowa ochrona i monitoring, każdy ze studenckich apartamentów jest również wyposażony we własny domofondodaje Paulina Bauer.

Rezerwacja akademika i możliwość obejrzenia jego wnętrz jest dostępna już od lutego. Więcej informacji o obiekcie oraz rezerwacji dostępne jest na platformie Bookistry.com: https://bookistry.com/building/gdanski-harward