Z

Zmarszczki, przebarwienia, opadający owal, blizny potrądzikowe, rozszerzone pory… myślisz, że możesz rozwiązać wiele problemów skóry jednym zabiegiem? Poznaj radiofrekwencję mikroigłową -Intraject. Wykorzystuje najnowsze technologie, których celem jest niechirurgiczna odnowa skóry twarzy.

Synergia działania mikronakłuwania, fali radiowej i elektroporacji daje niesamowity efekt zagęszczonej skóry oraz jej wygładzenia. Efekty są naprawdę spektakularne.

Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg polecany do skutecznego odmłodzenia skóry, szczególnie twarzy, szyi i dekoltu. Może być również stosowany na wiotkie ramiona, brzuch, uda, okolice kolan i dłonie. Pozwala naprawić skórę, usuwając zmarszczki, blizny i zamykając pory skórne. Ogromna skuteczność i wyjątkowo krótki okres rekonwalescencji stawiają ją w czołówce zabiegów medycyny estetycznej. O skuteczności zabiegu przekonasz się już po pierwszej wizycie. Z każdym dniem następuje poprawa jędrności i napięcia skóry, jej odświeżenia i odmłodzenia.

 Dlaczego RF mikroigłowa jest tak skuteczna?
Ponieważ podczas zabiegu skóra jest nakłuwana mikroigłami a włókna kolagenowe silnie pobudzone przez RF- kluczem skuteczności jest połączenie wielu medycznych technologii w jednym zabiegu. Jest to pierwsza tak precyzyjna i bezpieczna metoda odmładzania skóry.

Laser czy radiofrekwencja mikroigłowa?
Zabiegi laserem wymagają dużo dłuższej rekonwalescencji i nie mogą być wykonywane w miesiącach słonecznych. Skuteczność liftingu w przypadku obu zabiegów jest podobna.

Mikronakłuwanie to proces mechaniczny, mający na celu pobudzenie skóry do regeneracji poprzez jej uszkodzenie. W ten sposób możemy sztucznie wywołać proces naprawczy. Dzięki RF mikroigłowej możemy podgrzać w sposób kontrolowany skórę właściwą i wzbudzić jej proces regeneracyjny i doprowadzić do odbudowy włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry.

Czy Intraject ma certyfikat medyczny?

Tak, Intraject posiada certyfikat medyczny, oznacza to, że jego bezpieczeństwo i skuteczność są potwierdzone z badaniach klinicznych- czego sprzęty kosmetyczne nie mają.

Kiedy zobaczymy efekty?

Efekty są widoczne już po zabiegu, następuje bowiem napięcie skóry wywołane pobudzeniem włókien kolagenowych. Efekt końcowy będzie widoczny kilka tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu – tyle bowiem trwa proces powstawania i skręcania się nowych włókien kolagenowych oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się jędrniejsza, bardzo mocno napięta i świeża. Znikają drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu oraz w okolicy oczu. Skóra podnosi się i jest bardziej elastyczna.