L

Leczenie w Titanium Dental daje dużo więcej niż zdrowe zęby.
Jak nowy uśmiech zmieni Twoje życie?
Pacjentka Pani M…..T.

Co skłoniła Panią do podjęcia wyzwania kompleksowej metamorfozy uśmiechu?

To był przypadek. Do Titanium trafiłam z powodu kłopotów po próbie wprowadzenia implantów w innym gabinecie. Dr Stróżyk rozwiązał mój problem. Nie planowałam licówek, w ogóle o tym nie myślałam. U poprzedniego dentysty górne zęby miałam wyrównane bondem i dr Stróżyka o to samo poprosiłam by zrobił z dolnym uzębieniem. Dr stwierdził, że konieczne jest podniesienie i korekta zgryzu i zaproponował zamiast bondu trwalsze i ładniejsze licówki porcelanowe. Pomyślałam dlaczego nie? I tak zaczął się proces odbudowy mojego zgryzu , ponieważ zęby miałam bardzo krótkie, był to proces długotrwały i pracochłonny. Pomimo młodego wieku doktor bardzo pewnie prowadził mnie przez kolejne etapy leczenia. Więc wpadanie w stereotyp, że im starszy lekarz tym większe doświadczenie jest bardzo mylne. U starszego dentysty z doświadczeniem już byłam i nie za dobrze się to dla mnie skończyło. Niezbędny był zabieg czyszczenia zatoki i usuwanie z niej materiału dentystycznego. Pomimo, iż w Titanium Dental miałam wg mnie bardzo inwazyjne zabiegi to czułam cały czas spokój i pewność, że jestem w dobrych rękach.

Dlaczego wybrała Pani Klinikę Titanium?

Po nieudanych zabiegach w innym gabinecie szukałam miejsca, które kompleksowo jest w stanie poradzić sobie z moim problemem tzn. w jednym miejscu zrobią mi zdjęcie rtg i przygotują plan leczenia. Teraz z doświadczenia mogę powiedzieć, że innym mogę polecić klinikę Titanium Dental dlatego, że pacjent nie jest tam traktowany tylko jako klient, który płaci za usługę, ale również jako człowiek. W dzisiejszych czasach to rzadko spotykane. Po zapłaceniu za usługę przeważnie stawia się kropkę, ale nie w Titanium. Doktor nie zostawił mnie samej sobie po dokonaniu niewłaściwego wyboru z mojej strony. Poczułam, że mimo iż oddaje ponownie swój czas, to robi to po to, żebym była zadowolona w 100 procentach. Dziękuję doktorze Leszku!!!! Również dziękuję paniom asystentkom, które cały czas dbały o mój komfort w trakcie zabiegu.

Rekomenduje Pani Klinikę Titanium Dental ponieważ?

Jakbym miała powiedzieć, że polecam Titanium Dental, gdyż jest tam profesjonalna obsługa i wysoka jakość, to byłoby dla nich bardzo krzywdzące. To, co mi oferowali przez te wszystkie miesiące dalece wykracza poza te ramy. Teraz mam takie wrażenie, że gdy ktoś z moich znajomych umawia się do jakiegoś dentysty, i jeśli to nie będzie Titanium, wówczas nie będzie najlepiej jak może być. Tam oprócz bezpieczeństwa swojego zdrowia i wydania swoich pieniędzy dostajemy coś więcej w zamian, niż tylko zwykłą usługę dentystyczną. Dostajemy zrozumienie i serce. Nawet jak jest to niezrozumiałe dla innych… Wiem, że nie jestem łatwą klientką, ale doktor zrobił wszystko, naprawdę wszystko, żebym była usatysfakcjonowana. Jeszcze raz dziękuję.

Piękny uśmiech pozwala Pani na…

Jestem kobietą, jestem czasami próżna, bo dążenie do doskonałości jest podobno próżne. Co daje mi piękny uśmiech? Na co dzień się nad tym nie zastanawiam, ale teraz na pewno nie wstydzę się swojego uśmiechu. Jestem bardzo zadowolona. Zawsze myślałam, że licówki są nie dla mnie. Okazało się, że właśnie tak!

Leszek Stróżyk
– lekarz stomatolog, współwłaściciel i współzałożyciel kliniki Titanium Dental.

Pacjentka M……T. zgłosiła się w celu odbudowy i uzupełnienia zębów oraz poprawy estetyki. Po wykonaniu dogłębnej diagnostyki wykonano cyfrowy projekt nowego uśmiechu, na którym pacjentka mogła już na początkowym etapie zobaczyć przybliżony efekt końcowy.

Przy użyciu licówek i koron pełnoceramicznych został podniesiony zgryz, zęby odzyskały swój anatomiczny kształt oraz zostały odbudowane starte części zębów. Dzięki takiej zmianie poprawiliśmy proporcje twarzy zachowując poprawną funkcję i wygodę podczas żucia. Wydłużając dolny odcinek twarzy zniknął efekt kwadratowej buzi, a twarz stała się bardziej owalna. Po leczeniu pacjentka ma zdecydowanie pełniejszy uśmiech, bardziej wydatne usta dzięki odpowiedniemu podparciu warg i policzków. Zanim zdecydujemy się na leczenie z zakresu medycyny estetycznej poprzez użycie wypełniaczy, warto najpierw prawidłowo ustawić zęby odzyskując harmonię uśmiechu.

Odpowiednio zaplanowane i przeprowadzone leczenie daje poczucie bezpieczeństwa dla Pacjenta i jest maksymalnie przewidywalne dla lekarza. Nie tylko odbudowaliśmy utracone tkanki, ale sprawiliśmy, że Pacjentka jest bardziej pewna siebie i uśmiecha się częściej i bez cienia krępacji.