L

„Ludzie chcą wiedzieć jacy jesteśmy naprawdę. Chcą osobistych doświadczeń z Tobą, a jeśli takich brakuje, chcą osobistych historii, które są czymś najbliższym prawdziwemu doświadczeniu” (Anette Sammons). W dzisiejszym świecie wszystko zaczyna się od przywódcy, który stoi na czele danej firmy czy marki. Mimo, że świadomość w tym temacie wciąż rośnie, wciąż jednak wielu przedsiębiorców nie zna dobrze swoich talentów, nie wie jak mówić o sobie, a co więcej jak przekazać klientom i pracownikom swoje wartości, które często są przenoszone na działania firmy.

W Sopockiej Szkole Wyższej odbyła się kolejna konferencja dla przedsiębiorców i menadżerów z Pomorza. Make Your Business Better Pomorze to projekt fundacji Lady Business Club Business Women Foundation, która od 2011 roku integruje i promuje polskie kobiety biznesu. Spotkania to przestrzeń do wymiany doświadczenia oraz poznania wartościowych kontaktów. Wyróżniają się przede wszystkim praktyczną wiedzą bazującą na realnych doświadczeniach przedsiębiorców i ludzi zarządzających firmami. Podczas konferencji wystąpili: prof. Henryk Mruk, który w niezwykle ciekawy sposób opowiedział o cechach przywódcy XXI wieku oraz o tym Jaki lider dzisiaj odniesie sukces; Renata Czajkowska z HR Concept, która poruszyła temat uważności i równowagi między życiem biznesowym i prywatnym. W ramach inspirującego cyklu Tell Your Story Patrycja Cierocka – Szumichora – dyrektor kreatywna Patricia Aryton, która opowiedziała historię marki i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami jak przeprowadzić rebranding firmy, aby nie stracić dotychczasowych klientów. Spotkanie poprowadziła: Emilia Bartosiewicz – założycielka i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, właścicielka Imagine Yourself Sp. z o.o., redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl, ekspert od osobistego PR w sieci oraz Beata Block – Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający, CEO i współwłaściciel firmy handlowo-usługowej RDL Hydraulics Sp. z o. o., prezes Oddziału Północnego LBC Business Women Foundation

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o naszych spotkaniach i działalności LBC zapraszamy do odwiedzenia strony www.ladybusinessclub.com.