O

Osiedla budowane przez Euro Styl to gwarancja wysokiej jakości wykonania, najlepszych lokalizacji i niebanalnej architektury. Sprawdzamy, jakie inwestycje znajdują się obecnie w ofercie trójmiejskiego dewelopera.

Osiedle przy Błoniach

Osiedle przy Błoniach to nowość w ofercie – wyjątkowa inwestycja powstaje w otoczeniu malowniczych łąk w Rumi Janowo. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla planowany jest Park Miejski Błonia Janowskie, co sprawi, że będzie to wymarzone miejsce dla osób ceniących sobie spokój, harmonię i bliskość natury. Na jego terenie znajda się liczne atrakcje, strefa ogniskowa, skate park, siłownia czy wybieg dla psów.

Osiedle Locus

Osiedle Locus zawdzięcza swoją nazwę lokalizacji inwestycji, która sprzyja szybkiemu dojazdowi do Gdyni, jednocześnie zachęcając do wypraw w zielone oraz morskie kierunki. Położone w samym centrum Rumi Janowo osiedle to zespół czterech atrakcyjnie zaprojektowanych, kameralnych budynków mieszkaniowych. Po środku inwestycji powstanie zielony dziedziniec, który stworzy nastrojowe miejsce do spotkań i mieszkańców. W centralnym punkcie stanie indywidualnie zaprojektowany drogowskaz, który zachęci do odkrywania najciekawszych miejsc w otoczeniu osiedla.

Osiedle Beauforta

Osiedle Beauforta

Przepiękny teren rekreacyjny, nowoczesna architektura inspirowana skandynawskim designem, niska zabudowa i gwarancja życia bez zgiełku oraz smogu – Osiedle Beauforta to wyjątkowe miejsce na mapie sąsiadującego z Gdynią Pogórza. Na terenie inwestycji zaplanowano kilkanaście fantastycznych atrakcji umożliwiających zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu wszystkim grupom wiekowym. Na osiedlu znajda się m. in.: strefa crossfit, skate park, boisko wielofunkcyjne czy zadaszona wiata rekreacyjna.

Osiedle Mezzo

Mezzo to nowoczesne osiedle w samym sercu gdańskiego Przymorza, zlokalizowane zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów komunikacyjnych. Na terenie inwestycji znajdzie się wiele proekologicznych rozwiązań. Część miejsc w hali garażowych posiadać będzie możliwość ładowania samochodów elektrycznych, a na dachach znajdą się panele solarne. Budynki będą liczyć 8 pięter, a ich mieszkańcy docenią bliskość miejskiej infrastruktury oraz funkcjonalne układy mieszkań o zróżnicowanych metrażach.

Osiedle Spektrum

Spektrum to inwestycja mieszkaniowa położona na gdańskim Przymorzu, tuż obok rozległego Parku Reagana. Ta wyjątkowa lokalizacja sprawia, iż Spektrum jest idealnym miejscem dla osób ceniących dynamiczne życie w mieście, a jednocześnie pragnących być blisko natury. Spektrum to także świetne miejsce do zamieszkania dla wszystkich miłośników imponujących widoków. Inwestycje tworzą bowiem wysokie osiemnastokondygnacyjne budynki, z których rozpościera się przepiękna panorama na Zatokę Gdańską.

Osiedle IDEA

Osiedle IDEA

IDEA to osiedle zlokalizowane w tętniącej życiem gdańskiej Oliwie. W projektowaniu tej unikatowej inwestycji mają udział uznani trójmiejscy malarze, graficy, fotografowie czy rzeźbiarze, którzy ozdabiają elewacje i części wspólne budynków, ale także biorą udział w projektowaniu małej architektury. Każdy budynek ma swojego patrona artystycznego, a projekty uzupełniają się, tak, by harmonijnie korespondować z trybem życia swoich mieszkańców.

Osiedle Zielony Południk

Zielony Południk powstaje w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic, Gdańsk-Południe przy ul. Starogardzkiej. Nowe, kameralne osiedle jest idealnym miejsce dla osób szukających zarówno spokoju, jak i ceniących wygodne życie niedaleko centrum. Bliskie sąsiedztwo zielonych obszarów pozwoli spełnić marzenia tych, którzy po pracy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu i obcować z naturą. Dzięki urokliwym alejkom mieszkańcy odpoczną tak, jak lubią – spokojnie i bez pośpiechu lub aktywnie i dynamicznie. Pełne zieleni miniparki, skwery z ławeczkami, grządki uprawne i place zabaw staną się naturalnymi miejscami sąsiedzkich spotkań.

Więcej na www.eurostyl.com.pl
Tel. 58 770 14 70