R

Regularne spotkania z handlowcami oraz managerami sprzedaży, którzy chętnie dzielą się swym doświadczeniem przyciągają mnóstwo osób zainteresowanych samodoskonaleniem w branży handlowej. Cykliczne wydarzenia organizowane przez specjalistów z Sales Angels posiadają trwałą strukturę – temat przewodni oraz gościa specjalnego. Eksperci z branży odwiedzają największe polskie miasta w celu zaprezentowania swej wiedzy oraz doświadczeń zainteresowanym. Wśród tych miast nie może zabraknąć Gdańska.

Z głową w chmurach?
Marcowe spotkanie w Gdańsku poprowadził Jerzy Zientkowski – mówca inspiracyjny, mentor oraz trener. W latach 2011-2016 był on wiceprezesem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz dyrektorem programowym Międzynarodowego Festiwalu Inspiracji. W Olivia Sky Club Pan Jerzy zaprezentował temat wystąpień publicznych w pracy handlowca z uwzględnieniem aspektów takich jak budowa magnetycznej marki, 5 poziomów zamknięcia sprzedaży oraz rola emocji w działaniach skutecznego handlowca. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem nie tylko handlowców, ale także przedsiębiorców oraz osób związanych z marketingiem.

Sprzedażowe rewolucje
Kolejne spotkanie w Gdańsku zaplanowano na 16 kwietnia. Tematem przewodnim spotkania będzie digitalowa rewolucja w sprzedaży. Gościem specjalnym wydarzenia organizowanego przez Sales Angels będzie Łukasz Maroszczyk – Head of Digital Marketing Philips Lighting, który zaprezentuje najlepsze praktyki z wdrożenia programu social sellingowego w firmie Philips Lighting. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Olivia Business Center.