W

W salonach Toyota Walder poznasz pełną gamę nowych Corolli!

Corolla Sedan

Najnowsza odsłona najlepiej sprzedającego się samochodu świata zachwyca elegancją i bogactwem wyposażenia. Innowacyjny, superwydajny napęd hybrydowy – zastosowany po raz pierwszy w tym modelu –zaskakuje swoimi osiągami i oszczędnością. Rewolucyjny pakiet systemów bezpieczeństwa Toyota Safety Sense dostępny w standardzie dba o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Luksus, wygoda i praktyczność gwarantowane.

Corolla Hatchback

Zwinny, kompaktowy model o sportowym charakterze oferuje aż dwa napędy hybrydowe do wyboru – o mocy 122 KM lub 180 KM. W połączeniu z nową platformą projektową TNGA i obniżonym środkiem ciężkości daje to doskonałe osiągi i stabilne prowadzenie. Z kolei bogate wyposażenie i nowoczesne systemy bezpieczeństwa Toyota Safety Sense w standardzie zapewniają komfortową i bezpieczną jazdę.

Corolla TS Kombi

Komfortowa i wszechstronna Corolla TS Kombi zachwyca nie tylko swoim wyglądem, lecz również przestronnym wnętrzem i dużym bagażnikiem. Model ten zaprojektowany na bazie nowej platformy projektowej TNGA zapewnia też lepsze parametry jazdy, dużą stabilność i wygodę prowadzenia. Dodać do tego należy niezawodne silniki, w tym dwa napędy hybrydowe o różnej mocy.

Do przetestowania samochodów zaprasza największy w Północnej Polsce diler Toyoty z salonami w Chwaszczynie przy ul. Oliwskiej 58 oraz Rumi przy ul. Jana III Sobieskiego 28.