M

„Marka jest kobietą” to klub, który od blisko 15 lat stoi po stronie kobiet. Międzynarodowa społeczność klubowiczek wspiera innych poprzez wartości, projekty oraz inicjatywy, które łączą. W czwartkowy wieczór w hotelu „My Story Sopot Apartaments” odbyła się kolejna z cyklu debata. Gościem specjalnym wydarzenia była Katarzyna Figura.

Temat przewodni spotkania związany był z prowadzeniem biznesu opartego na relacjach, kreowania własnej marki oraz czerpania odwagi ze zmian. Cykl debat eksperckich ma na celu przybliżenie zgromadzonym gościom inspirujących historii oraz doświadczeń kobiet, które swą wytrwałością zapracowały na własny sukces. Swą historią ze słuchaczami podzieliła się wybitna aktorka – Katarzyna Figura, która opowiedziała o wspomnieniach z pracy nad swoim najnowszym spektaklem „Fedra” oraz wyborach zawodowych, które determinowały latami jej nazwisko.

Panel został podzielony na trzy części. W kolejnych etapach debaty w roli prelegentek pojawiały się kolejno – Kamilla Motacki, Małgorzata Krzyżowska i Gabriela Antczak. Każda z pań prezentowała odmienną perspektywę drogi do sukcesu. Pośród tematów poruszanych przez zaproszone kobiety, wiele czasu poświęcono kwestiom związanym z poczuciem własnej wartości, aspektem partnerstwa w branży biznesowej oraz cechach charakteru dobrego lidera. Organizatorem przedsięwzięcia był Prezes Klubu „Marka jest kobietą” – Jarosław Waśkiewicz.