K

Kaszubski Bank Spółdzielczy w Wejherowie to ponad 100 lat tradycji. W Redzie spotkali się przedstawiciele Zarządu Banku, pracownicy, samorządowcy, przedsiębiorcy i wielu zaproszonych gości.

Kaszubski Bank Spółdzielczy należy do Spółdzielczej Grupy Bankowej, którą tworzy 196 banków spółdzielczych i SGB-Bank Spółka Akcyjna. Kaszubski Bank Spółdzielczy to obecnie 7 placówek i 2 Punkty Obsługi Klienta na terenie powiatu wejherowskiego i kartuskiego. Zarząd Banku tworzą: Karolina Żurowska, Prezes Zarządu oraz Wiceprezesi Bogusława Kasprowicz i Jerzy Liszniański.Podczas spotkania, które zorganizowano w River Style Hotel & SPA w Redzie, przedstawiono historię Kaszubskiego Banku Spółdzielczego oraz podkreślono mocną pozycję Banku na rynku usług finansowych. Podczas tego wydarzenia nie mogło zabraknąć naszej redakcji – Express Biznesu objął nad nim patronat medialny.

– Dzisiejszy Kaszubski Bank Spółdzielczy to połączenie nowoczesności i tradycji – powiedziała Karolina Żurowska Prezes Zarządu Banku. – Obecnie jest to instytucja stabilna kapitałowo z nowoczesną technologią i profesjonalną kadrą. To dynamicznie rozwijający się podmiot gospodarczy. Bank oferuje kompleksową obsługę małych i średnich przedsiębiorstw, sektora rolniczego, osób fizycznych oraz samorządów terytorialnych. Jest to również miejsce pracy dla 74 osób. W mojej ocenie to również godny zaufania partner biznesowy.

Prezes Zarządu podkreśliła, że jednymi z najważniejszych zalet Banku jest krótki proces decyzyjny, rzetelność oferowanych produktów i usług oraz najwyższa jakość obsługi kontrahentów.

Uczestnicy mieli też okazję do poszerzenia swojej wiedzy w zakresie decyzji managerskich – wykład na ten temat wygłosił dr Marek Zieliński.

/raf/