O

Osiedle Złota Reneta w Żukowie to propozycja dla osób, poszukujących komfortowego mieszkania za rozsądną cenę – już od 4250 zł za m2! W nowoczesnych budynkach przewidziano windy i hale garażowe, a także eleganckie foyer. Dzięki doskonałej lokalizacji – blisko lotniska i trójmiejskiej obwodnicy – Osiedle Złota Reneta stanowi doskonałą alternatywę dla coraz droższego rynku gdańskiego.

Na największej inwestycji mieszkaniowej w Żukowie niedawno ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch nowych budynkach. W ofercie dewelopera Makurat Invest pojawiły się kolejne 84 lokale, z terminem oddania do użytku na drugą połowę 2020 roku.
– Jako że zapotrzebowanie na mieszkania na lokalnym rynku jest ciągle wysokie, wprowadziliśmy do sprzedaży nowe lokale w budynkach C i D z III etapu – informuje Aurelia Stencel, Wiceprezes Makurat Invest. – Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się mieszkania najmniejsze, a także duże z 30-metrowymi tarasami, zlokalizowane na ostatnim piętrze.

6 minut od lotniska

Lokalizacja blisko stacji PKM Żukowo Wschodnie, daje gwarancję szybkiego transportu do Trójmiasta i okolic. Przykładowe czasy dojazdu kolejką to 6 minut do Portu Lotniczego, 15 minut do Matarni, 18 minut do Kartuz i 26 minut do Wrzeszcza. Z kolei dojazd z Osiedla do obwodnicy Trójmiasta to niecały kwadrans.

Wysoki standard wykończenia i niskie opłaty

W standardzie deweloperskim klienci Makurat Invest otrzymują m.in. murowane ścianki działowe, otynkowane i wymalowane na biało ściany i sufity, wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, gniazdka i włączniki, wideo-domofony, grzejniki, parapety oraz wykończone posadzki na balkonach. Nowoczesne budynki wyposażone są w windy, hale garażowe i komórki lokatorskie, a także eleganckie przestronne foyer. Dzięki dużej, nowoczesnej kotłowni gazowej oraz doskonałej izolacji termicznej budynków, mieszkańcy Osiedla Złota Reneta mogą liczyć na niskie koszty eksploatacyjne.

W przyszłości boisko sportowe

– Na razie skupiamy się na III etapi20e, ale powoli myślimy też o dalszej rozbudowie Osiedla Złota Reneta. W IV etapie oprócz 5 budynków 6-kondygnacyjnych mamy w planach dużą strefę sportowo-rekreacyjną z wielofunkcyjnym boiskiem, altankami, wiatą grillową i małą architekturą. I jak zwykle, dużo zieleni – mówi nam na zakończenie Pani Stencel.
Więcej szczegółów na stronie internetowej dewelopera oraz w biurze sprzedaży, zlokalizowanym na Osiedlu Złota Reneta przy ulicy Jabłoniowej w Żukowie.