P

Podmiejski spokój i przystępne ceny przy jednoczesnej bliskości miejskiej infrastruktury – gdynianie coraz chętniej wybierają do życia osiedla zlokalizowane na północ od Gdyni. Miejscowości takie jak Pogórze czy Rumia zdają się być naturalnym kierunkiem rozwoju i przedłużeniem portowego miasta. Trójmiejski deweloper Euro Styl oferuje szeroki wybór mieszkań w tych perspektywicznych lokalizacjach.

Osiedle przy Błoniach

Osiedle przy Błoniach to inwestycja, powstająca w otoczeniu malowniczych łąk, na skrzyżowaniu ulic Dębogórskiej i Gdańskiej w Rumi Janowo. Tuż przy osiedlu, na 28-hektarowym obszarze, powstanie Park Błonia Janowskie, gdzie na okolicznych mieszkańców czekać będą nowoczesne tereny rekreacyjne. W ich ramach powstaną m. in. strefy ogniskowa, piknikowa, seniora, a także miasteczko rowerowe czy ścieżka edukacyjna. Najmłodsi docenią place zabaw i gier, zielony labirynt czy obcowanie z małymi mieszkańcami parku, dzięki domkom dla owadów. W okolicy inwestycji znajdują się liczne sklepy spożywcze i punkty usługowe, a także przedszkola oraz szkoły. Osoby chcące podróżować do Trójmiasta czy pobliskiej Redy lub Wejherowa będą miały taką możliwość dzięki bliskości peronu SKM. Osiedle przy Błoniach jest też miejscem z którego łatwo dotrzeć na plażę w Mechelinkach czy nad kaszubskie jeziora. Wśród przyjaźnie zaprojektowanej, bogatej zieleni pojawi się plac zabaw z bezpieczną tartanową nawierzchnią i ławkami.
Na pierwszy etap Osiedla przy Błoniach składają się cztery nowoczesne budynki o eleganckiej architekturze. W ramach pierwszego etapu powstaną 2- i 3-pokojowe mieszkania w Rumi o powierzchni od 37 m² do 63m². 

Osiedle Locus

Atutem inwestycji Locus zlokalizowanej w Janowie – największej dzielnicy Rumi, graniczącej z Gdynią, jest bliskość przystanków autobusowych i peronu SKM. Sprawi ona, że całe Trójmiasto będzie dla mieszkańców w zasięgu ręki. Miejsce w którym powstanie Locus sprzyja szybkiemu dojazdowi do portowego miasta, jednocześnie zachęcając do wypraw w zielone oraz morskie kierunki.

Tuż obok osiedla, budowanego przez Euro Styl znajduje się bogata infrastruktura: szkoły podstawowe, przedszkola, liceum ogólnokształcące, przychodnia, apteki, pasaż handlowo-usługowy, czyli wszystko czego potrzebuje aktywny mieszkaniec Pomorza.

Na Osiedle Locus w Rumi składać będą się nowe mieszkania w czterech atrakcyjnie zaprojektowanych budynkach. Ich wysokość sięgnie czterech do pięciu pięter. Środek osiedla ozdobi zielony dziedziniec, będący enklawą odpoczynku po aktywnym dniu. W centralnym punkcie zainstalowany zostanie dekoracyjny i indywidualnie zaprojektowany kierunkowskaz. Jego rolą będzie zachęcenie mieszkańców do odkrywania najciekawszych kierunków w otoczeniu osiedla.

Osiedle Beauforta

Na Pogórzu, w bliskiej odległości zarówno od Gdyni, jak i dwóch pozostałych inwestycji, trójmiejski deweloper buduje Osiedle Beauforta – miejsce, gdzie mieszkanie jest dopiero początkiem, a prawdziwa przygoda rozpoczyna się wyjściu na dwór. Na Osiedlu Beauforta na mieszkańców czeka kraina atrakcji dla małych i dużych!

Dobrze odnajdą się tu fani sportu, którym do gustu przypadnie boisko wielofunkcyjne, siłownia zewnętrzna czy strefa crossfitu. Dzieci będą mogły rozwijać swoją kreatywność, dzięki rozbudowanej ofercie atrakcji dla najmłodszych: ściance wspinaczkowej, skate parku, tyrolce, pająka z lin czy placu zabaw.
Deszczowy dzień? Na Osiedlu Beauforta to nie problem. Z myślą o kapryśnej pogodzie na terenie inwestycji powstanie Port Beauforta – zadaszony domek, pełen gier planszowych i zręcznościowych. Deweloper nie zapomniał także dorosłych, którzy po ciężkim dniu odpoczną w komfortowej strefie relaksu, ulokowanej przy oczku wodnym.
Na terenie inwestycji planowane są 24 budynki o niskiej zabudowie. W otaczającą osiedle zieleń naturalnie wkomponują się nowoczesne bryły nawiązujące do nadmorskich kurortów. Nowoczesnego charakteru architekturze nadadzą fragmenty elewacji imitujące drewno oraz liczne przeszklenia.

Sprawny dojazd, w pełni wykształcona infrastruktura z mnogością punktów handlowo-usługowych czy bliskość natury w postaci kaszubskich lasów i jezior oraz bałtyckich plaż – teraz już nie musisz wybierać. Nowe mieszkania w Rumi i Gdyni-Północ to gwarancja równowagi i idealnego miejsca do życia.

Sprawdź ofertę: www.eurostyl.com.pl