M

Marzysz o własnym wakacyjnym raju? Przystań Nadole to miejsce, które spełni Twoje najskrytsze pragnienia! Niepowtarzalne apartamenty z tarasami na dachu. Położone w sercu malowniczych Kaszub, luksusowe apartamenty zapewnią Ci relaks i rozkosz każdego dnia.

Ciesz się niepowtarzalnym widokiem na urokliwą marinę, otoczoną przyrodą i spokojem jeziora. To raj dla miłośników natury i aktywnego wypoczynku. Brzmi jak z bajki? Trochę tak jest.

Atrakcyjnie i wygodnie

Przystań Nadole to nie tylko bliskość jeziora i cudownych krajobrazów kaszubskich terenów, ale także morza. Kilka minut samochodem i możesz cieszyć się morzem. To także stylowa architektura Przystani, która harmonijnie wtapia się w malowniczy krajobraz, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Każdy detal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić wysoki stopień funkcjonalności i jakości realizacji. Podobnie jak zadbano o wygodę użytkowników. Na terenie Przystani znajdziesz nowoczesną siłownię, która wyposażona jest w najlepszy sprzęt, pozwalający na efektywne i różnorodne treningi. Nie musisz rezygnować z ćwiczeń nawet podczas urlopu. Tutaj zachowasz swoją formę i energię przez cały pobyt! Po intensywnym treningu możesz zrelaksować się w saunie, która pomoże Ci zregenerować ciało i umysł. To idealny sposób na złagodzenie napięć i odprężenie się po aktywnym dniu.

Perła Pomorza

Ta inwestycja to prawdziwa perła Pomorza. Nie tylko zapewnia komfortowy wypoczynek, ale również stanowi atrakcyjną szansę na osiągnięcie sukcesu finansowego poprzez wynajem w sezonie. To miejsce, do którego nie tylko Ty, ale także inni będą chcieli wracać. Zainwestuj mądrze i spraw, aby Twój nowy wakacyjny adres był przepięknym miejscem pełnym niezapomnianych chwil. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się więcej o tej unikalnej inwestycji!

2 pokojowy apartament w cenie od 350.000zł netto.

+48 885 822 210

+48 885 640 168

www.nadoleprzystan.pl