W

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna edycja jednego z najważniejszych wydarzeń dla branży nieruchomości na Pomorzu. To okazja dla zainteresowanych do korzystnych zakupów.

Ci, którzy zdecydują się na odwiedzenie Polsat Plus Arenie Gdynia, w dniach 13 – 14 kwietnia, będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą deweloperską, która obejmuje domy i mieszkania w Gdańsku, Gdyni, Sopocie oraz małym Trójmieście Kaszubskim. Ponadto, nie zabraknie inwestycyjnych ofert pochodzących z Europy Południowej (Luxuria Nieruchomości).

Poszczególni wystawcy zaprezentują ekologiczne nowinki w budowie domów oraz przedstawią najnowsze trendy związane z optymalizacją energetyczną gospodarstwa domowego.

Inne atrakcje dla uczestników

Każdy odwiedzający Pomorskie Targi Mieszkaniowe będzie miał okazję zbadać zdolność kredytową i dopasować optymalne finansowanie z ekspertami, z jednej z firm. Architekci udzielą porad w zakresie wykończenia, stylizacji i najnowszych trendów aranżacji wnętrz. Będzie można również odebrać bezpłatny katalog inwestycji mieszkaniowych, w którym aktualne realizacje zaprezentują poszczególni deweloperzy.

W programie wydarzenia znajdują się również prelekcje i wykłady na temat inwestowania w nieruchomości oraz debata ekspercka podsumowująca aktualną sytuację na rynku mieszkaniowym i jego perspektywy w obliczu zapowiadanych programów rządowych.

Targi odbędą się 13 kwietnia od 10 do 17 oraz 14 kwietnia od 10 do 16. Wstęp na targi, parking przed halą oraz materiały targowe są bezpłatne dla zwiedzających.

fot. mieszkaniowetargi.pl