P

Pogłębianie wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii i sposobów zarządzania jest jedną ze współczesnych konieczności. Dlatego naprzeciw tym potrzebom wychodzi wydarzenie II Łódzka Konferencja Przemysłowa #IndustryDay2.

To już druga nadchodząca edycja wydarzenia Strefy Edukacji, współorganizowanego z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, które tworzy miejsce dla rozwoju przemysłu w stronę 4.0. Sama inicjatywa #IndustryDay ma zwrócić uwagę na najpotrzebniejsze obecnie umiejętności praktyczne oraz pogłębienie wiedzy uczestników w zakresie nowoczesnych technologii i sposobów zarządzania. Tegorocznym hasłem przewodnim stały się trzy obszary: „MASZYNY, LUDZIE, PRZYSZŁOŚĆ”.

Udział w wydarzeniu jest możliwy zdalnie lub stacjonarnie. Oprócz warstwy merytorycznej, ważnym elementem jest networking –  odbędą się dwie moderowane sesje w trakcie wydarzenia, a także jest możliwość udziału w wieczornym bankiecie.

Wiele wystąpień i trzy sceny

Prelegenci wystąpią równolegle na trzech scenach, które odzwierciedlają hasło przewodnie tegorocznej edycji:

  • Maszyny – paneliści skupią się na najnowszych technologiach w branży oraz ich praktycznym zastosowaniu,
  • Ludzie – propozycje nowych rozwiązań w zarządzaniu ludźmi w przemyśle, z wielu perspektyw,
  • Przyszłość – czyli to, jakie zmiany czekają nas wszystkich w kontekście zawodów przyszłości i rozwoju automatyki i robotyki w przemyśle.

Na liście prelegentów tego wydarzenia znajdują się m.in.: Piotr Sodulski, Beata Kocięba, Donata Herman, Kamila Borkowicz, czy Kamil Zjawiony.

II Łódzka Konferencja Przemysłowa IndustryDay2 odbędzie się 7 marca 2024 roku (godz.9) w Fabryce Grohmana (ulica Tymienieckiego 22G w Łodzi).

Strefa Edukacji ma pięcioletnie doświadczenie w branży przemysłowej. Została założona przez ŁSSE oraz znaczących inwestorów w regionie; Miele, Delia Cosmetics, Ceramika Tubądzin. Główna działalność SE skupia się na wprowadzaniu innowacji w praktykę przy udziale szkoleń, warsztatów
i popularyzacji wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Organizacja stawia na innowacje – zajmuje się szkoleniem ludzi przyszłości.

Patronem medialnym tego wydarzenia jest Express Biznesu.