P

Przestrzeń nadmorskiego Hotelu Sopot Marriott Resort & Spa zamieniła się w oazę luksusu i dobrostanu, będąc miejscem czwartej edycji wydarzenia „Luksus Czasu”.

To niezwykłe spotkanie, stworzone przez kobiety dla kobiet, oferowało nie tylko rozrywkę i wypoczynek, ale także inspirację i możliwość kreowania dobrego życia.

Inspirujące Prelekcje i Ciekawe Praktyki

Już na początku spotkania czekały na uczestniczki pyszne przekąski oraz stół słodkości, a następnie mogły spotkać się z twórczyniami tego wydarzenia: Beatą Piosik – Dyrektor Generalna Hotelu Marriott Resort & SPa, Hanną Garbowską – mindset coachem, mentorem, trenerem biznesu i właścicielką firmy BCC Instytut Rozwoju oraz Karoliną Winnicką, twórczynią marki pielęgnacyjnej The Witch Cosmetics.

Prelekcje sponsorów, w tym Portu Lotniczego Lecha Wałęsy, Prestige Photo, Douglas Perfumerie, JBS OPTIMA – wyłącznego dystrybutora na Polskę marki Moroccanoil, czy galerii handlowej Klif, były ciekawe i inspirujące. Nie zabrakło także obłędnych nut zapachowych od Simple Light Candle, marki kosmetycznej Scens, skupiającej się na esencji natury oraz autorskiej, bursztynowej linii kosmetyków Mera Amber by Mera Spa.

Od lewej: Beata Piosik, Karolina Winnicka i Hanna Garbowska

W przerwie Panie miały okazję zapoznać się z partnerami wydarzenia oraz porozmawiać w kuluarach. Przyszedł również czas na wykwintny posiłek w formie bufetu w odnowionej restauracji Mera Brasserie, która zachwyciła przytulną i ciepłą stylistyką.

Czas na relaks i kolejną dawkę wiedzy

Na zakończenie dnia uczestniczki mogły cieszyć się relaksem w strefie basenów, saun i jacuzzi, przygotowanej specjalnie na wyłączność Pań. Dopełnieniem tego wspaniałego wydarzenia były emocjonujące warsztaty piękna z marką Scens, nauka domowej pielęgnacji twarzy z auto zabiegiem, seanse aromaterapeutyczne w saunie, relaksujące kąpiele stóp, olejowanie włosów, aqua aerobik, morsowanie w basenie Panorama Pool na dachu połączone z saunowaniem.

Trzy Filary Luksusu Czasu: Ciało, Umysł, Duch

Beata, Hania i Karolina, wiodą kobiety w podróż do odkrycia prawdziwego dobrostanu. Ich przekonanie jest jasne – troska o ciało, umysł i ducha stanowi fundament szczęścia. To właśnie ta inspiracja do pielęgnowania tych trzech obszarów prowadzi kobiety do harmonii i spełnienia.

Karolina Winnicka, jest symbolem ciała. Jej praca nad pielęgnacją nie tylko odzwierciedla jej pasję, ale także jest fundamentem, na którym buduje swoje życie. To właśnie od uważności na ciało często rozpoczyna się kobieca przemiana, więc warto mu poświęcić szczególną uwagę.

Umysł, o czym mówi z pasją Beata Piosik, jest jak skarb. To on napędza do działania, organizacji, planowania. To on jest kluczem do sukcesu i spełnienia. Dlatego właśnie koncentrujemy się na jego pielęgnowaniu, bo to on kształtuje rzeczywistość.

Od lewej: Karolina Winnicka, Beata Piosik, Joanna Symeryak, Hanna Garbowska

I wreszcie duch, o którym mówi Hanna Garbowska, który integruje postawę i emocje, dając  niezbędną dawkę energii. To pasja, rozwój i pozytywne podejście, które prowadzą do pełni życia. To właśnie dbając o ten trzeci filar, kobiety stają się w pełni sobą.

Zadbanie o te trzy obszary to nie tylko droga do dobrostanu, ale też sposób do spełnienia. To troska o siebie na wszystkich płaszczyznach, która sprawia, że każdy dzień staje się luksusowym przywilejem.

Prawdziwe przeżycia

„Luksus Czasu dla Kobiet” to nie tylko wyjątkowe wydarzenie, ale prawdziwe doświadczenie, które łączy inspirację, relaks i przyjaźń. W dniu dziesiątego marca Hotel Sopot Marriott Resort & Spa stał się areną, gdzie kobiety mogły nie tylko wypocząć, ale także czerpać z inspirujących prelekcji i praktyk, podkreślając troskę o ciało, umysł i ducha. Kolejna edycja tego niezwykłego wydarzenia już w czerwcu, a już teraz organizatorki nie mogą się doczekać ponownej możliwości wspólnego odkrywania piękna, relaksu i inspiracji.

fot. Prestige Photo