N

Narodziny dziecka są niezwykłym przeżyciem, które zazwyczaj wiąże się z ekscytacją, ale jest też podszyte nutką niepewności. Dlatego warto się odpowiednio przygotować, a taką okazją jest Festiwal Dobrgo Porodu.

To wydarzenie powstało z myślą o przyszłych rodzicach, aby wyjść im naprzeciw i zwiększyć ich świadomość przed nową rolą, jaką jest wychowanie dziecka. Dlatego Ci, którzy 2 marca przybędą do Galerii Metropolia (Echo Sfera), otrzymają wsparcie od najlepszych specjalistów w Trójmieście. 

 

Co w programie Festiwalu Dobrego Porodu?

Na uczestników czeka kilka stref z różnorodnymi atrakcjami, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Na sali konferencyjnej odbędą się wykłady: położnych, fizjoterapeutki uroginekologicznej, ratownika medycznego, konsultantki snu, czy profesor AWFiS. W mniejszej sali warsztatowej będzie można nauczyć się: terapeutycznego masażu niemowlaka, noszenia w chuście, poprawnej pielęgnacji pod okiem fizjoterapeutki dziecięcej, łagodzenia bólu w porodzie metodą TENS czy chustą rebozo.

 

Podczas Festiwalu nie zabraknie strefy targowej. Tam na poszczególnych  stoiskach uczestnicy będą mogli nabyć przydatne produkty i akcesoria w atrakcyjnych cenach.

Możliwość badań

Organizatorzy przygotowali również specjalną akcję zdrowotną dla przyszłych mam. Będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań KTG dla kobiet po 35. tygodniu ciąży, które wykonają położne ze szkoły rodzenia Supermama.

 

Organizatorami wydarzenia są: szkoła rodzenia Supermama oraz Pracownia Marzeń. Bilety oraz szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na oficjalnej stronie Festiwalu Dobrego Porodu.

Patronem wydarzenia jest Express Biznesu.